aktywniewmiescie.pl

Blog tematyczny o sporcie, zdrowiu i diecie.

Sport

Ekstraklasa transmisje – gdzie oglądać?

Ekstraklasa transmisje – gdzie oglądać?

Ekstraklasa jest najwyższą klasą rozgrywek piłkarskich w Polsce. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i chcesz oglądać mecze polskich drużyn musisz wybrać wygodną dla siebie platformę, na której będzie można bez problemu obejrzeć ekstraklasę. Transmisje są dostępne zarówno online w Internecie, jak i w telewizji. Jeśli chcesz zobaczyć najlepszych piłkarzy w akcji, to musisz poznać na jakich kanałach będą dostępne mecze! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się gdzie będzie transmitowana ekstraklasa.

Czego dowiesz się z artykułu:

 • co to jest ekstraklasa 
 • czy warto oglądać mecze ekstraklasy?
 • ekstraklasa transmisje – gdzie oglądać?

Co to ekstraklasa?

Ekstraklasa jest najwyższym szczeblem piłkarskiej ligi w Polsce. Na początku nosiła nazwę Liga Polski i została utworzona w 1926 roku. W roku 2005 została zmieniona na nazwę Ekstraklasa. Aktualnie składa się z 18 zespołów. Każda drużyna gra w lidze mecze co tydzień. Ekstraklasa składa się z jednego sezonu podzielonego na jesienną i wiosenną rundę. Zespoły mają możliwość grania z pozostałymi dwa razy, raz na swoim terenie, a raz na terenie przeciwnika. Po zakończeniu sezonu najlepsze drużyny wywalczą kwalifikację do europejskich pucharów, a najsłabsze drużyny są relegowane do niższej ligi. 

Ekstraklasa transmisje – gdzie oglądać?

Mecz ekstraklasy niewątpliwie możesz obejrzeć na żywo na stadionie. Natomiast, dzięki nowoczesnym technologiom oraz kanałom streamingowym istnieją różne sposoby oglądania rozgrywek, nie opuszczając miejsca zamieszkania. 

W telewizji od lat polską ligę piłki nożnej transmituje Canal+. Wszystkie mecze są dostępne w wybranych pakietach platformy, dzięki którym możesz je oglądać. Należą do nich: 

 • Canal+ Premium
 • Canal+ Sport
 • Canal+ Sport 3
 • Canal+ Sport 5
 • Canal+ 4K Ultra HD.

Fani piłki nożnej mogą również śledzić wydarzenia sportowe w telewizji TVN. Programy takie jak TVP Sport, TVP1 oraz TVP2 transmitują niektóre z meczów piłkarskich. Zazwyczaj są to fazy ćwierćfinałowe, półfinałowe oraz finałowe.

Jeśli nie masz dostępu do wymienionych kanałów telewizyjnych, możesz także obejrzeć na różnych stronach w internecie. Zaliczamy do nich przede wszystkim:

 • tvpsport.pl
 • ekstraklasa.v (jest dostępna również za granicą)
 • CANAL+ online

Warto zaznaczyć, że mecze ekstraklasy rozpoczną się już od 27 stycznia tego roku i z pewnością będą dostępne na platformie Canal+ online. Przy użyciu specjalnego kodu rabatowego od meczyki.pl, dostęp do pakietu będzie w dużo niższej cenie przez pierwsze trzy miesiące. Subskrybenci będą mieli szeroki wybór treści, w tym dostęp do wszystkich meczów ekstraklasy na żywo. Szczegółowych informacji znajdziesz na stronie ekstraklasa transmisje.

Czy warto oglądać mecze ekstraklasy?

Jeśli jesteś fanem sportu, to obejrzenie ekstraklasy jest niezapomnianym doświadczeniem i naprawdę warto to zobaczyć. Każda osoba odbiera oglądanie meczów inaczej. Dla jednych ważne jest wspólne przeżywanie akcji, a dla innych utożsamienie z danym zespołem. Ilość fanów świadczy o tym, że wszyscy mają swoje własne, osobiste powody, dla których kibicują swojej drużynie. Niemniej jednak doświadczysz ekscytacji wraz z innymi kibicami oraz nawiążesz głębokie relacje z tymi, którzy razem z Tobą kibicują drużynie. Co więcej, jeśli Twoja wybrana drużyna wygra mecz, poprawisz także swoje samopoczucie!

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Udostępnij