[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
XVIII Świąteczny Nocny Maraton Pływacki

Organizator

Miejskoaktywni
Telefon
85 665 28 70
Email
marketing@bosir.bialystok.pl
Strona WWW
http://www.miejskoaktywni.pl

Miejsce

Pływalna Sportowa BOSiR
ul. Włókiennicza 4, Białystok

Data

07 Gru 2019
Wydarzenie się odbyło

Godzina

22:00 - 06:00

Koszt

Darmowy

XVIII Świąteczny Nocny Maraton Pływacki

W nocy z 7 na 8 grudnia 2019 roku, tradycyjnie na Pływalni Sportowej Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Włókienniczej 4, odbędzie się XVIII już edycja Świątecznego Nocnego Maratonu Pływackiego.

Informacje od organizatora:

Okazja, by zmierzyć się w wodzie z pływakami i własnymi możliwościami pod osłoną nocy, kiedy obiekt jest już zamknięty trafia się raz na rok. Świąteczny Nocny Maraton Pływacki to zawody drużynowe, w których mogą wytarować ekipy pływackie liczące od 4 do 8 osób. Polegają na przepłynięciu przez drużynę jak najdłuższego dystansu w czasie 8 godzin. Pierwsze trzy drużyny, które osiągną najlepsze wyniki otrzymają Puchar oraz nagrody rzeczowe. Nagrodami oraz Pucharem uhonorowani zostaną również indywidualnie Najlepszy Pływak oraz Najlepsza Pływaczka za najdłuższy pokonany dystans. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, a przed zawodami także zestaw regeneracyjny. W imprezie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 13 rok życia (według dnia urodzenia).

Zgłoszenia do XVIII Świątecznego Nocnego Maratonu Pływackiego przyjmowane są mailowo na adres:

imprezy@bosir.bialystok.pl. W treści wiadomości należy podać:

  • nazwę drużyny,
  • imię i nazwisko kapitana drużyny
  • nr kontaktowy kapitana drużyny.

W zawodach może wystartować maksymalnie 12 zespołów. O udziale decyduje data prawidłowo przesłanych zgłoszeń mailowych. Drużyny zgłoszone od miejsca 13 i dalej zostaną wpisane na listę rezerwową.

Organizator zawodów w odpowiedzi na zgłoszenie poinformuje mailem o miejscu drużyny na liście. Następnie osobiście w Dziale Organizacji Imprez BOSiR (ul. Włókiennicza 4, I piętro, pok. 218 w godz. 7:30-15:30) należy:

• najpóźniej do 29 listopada 2019 r.: opłacić wpisowe – 50 zł od drużyny, płatne gotówką (brak wpisowego oznacza , że na listę startową wchodzi drużyna z listy rezerwowej),
• najpóźniej do 4 grudnia 2019 r.: złożyć wypełnioną przez kapitana kartę drużyny oraz karty wszystkich zawodników i podpisaną klauzulę RODO (dokumenty do pobrania znajdują się na stronie: http://miejskoaktywni.pl/s,plywalnia-sportowa,9.html#/-xviii-swiateczny-nocny-maraton-plywacki-1619

XVIII Świąteczny Nocny Maraton Pływacki rozpocznie się w sobotę, 7 grudnia od oficjalnego przedstawienie drużyn i zawodników o godz. 21:30. Zawody w wodzie wystartują punktualnie o godz. 22:00, a zakończą kolejnego dnia w niedzielę, 8 grudnia o godz. 6:00 rano. Nad prawidłowym przebiegiem Imprezy będzie czuwał Łukasz Grygiel z drużyną sędziów oraz programem Skarpa Lukasoft i obsługą komputerową.

Przeczytaj więcej
Yesterday
Pokaz przedpremierowy: Yesterday