[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Wschodni Kongres Gospodarczy 2019 - Białystok.

Organizator

Wschodni Kongres Gospodarczy 2019
Strona WWW
http://wschodnikongres.eu
Zarejestruj

Miejsce

Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku
Odeska 1, 15-406 Białystok

Więcej informacji

Czytaj więcej

Data

25 Wrz 2019 - 26 Wrz 2019

Godzina

10:00 - 18:00

Koszt

Darmowy

Wschodni Kongres Gospodarczy 2019 – Białystok.

Wschodni Kongres Gospodarczy to jedyna w kraju tak szeroka i tematycznie zróżnicowana, cykliczna debata publiczna o warunkach i szansach rozwojowych makroregionu.

Informacje od organizatora:

Wschodni Kongres Gospodarczy (WKG) to jedyna w kraju tak szeroka i tematycznie zróżnicowana, cykliczna debata publiczna o warunkach i szansach rozwojowych makroregionu. Potrzeba otwartej dyskusji o przyszłości Polski Wschodniej jest… poza dyskusją.

Wydarzenie to, gromadzące co roku grono prestiżowych gości ze świata polityki i biznesu, przyjmowane jest z uznaniem przez środowiska gospodarcze i samorządowe. Kongres zyskał szeroki przekaz medialny i stanowi trwały element cyklicznej debaty publicznej o perspektywach wschodnich regionów naszego kraju.

Tegorocznemu, szóstemu już Kongresowi, który odbędzie się w Białymstoku w dniach 25-26 września 2019 r., towarzyszy pojemne hasło „Tu spotyka się Zachód ze Wschodem”.

Idea współpracy, wzajemnych inspiracji, dzielenia się wiedzą i doświadczeniami ma się na wschodzie Europy i europejskiej Wspólnoty znakomicie.

Nowe czynniki kształtujące sytuację gospodarczą Polski i Europy, cenne, rozwojowe ambicje, nowe czynniki wzrostu, szanse i wyzwania, ale także problemy i bariery do pokonania – zdecydowanie będzie o czym dyskutować.

Więcej o wydarzeniu tutaj.

Przeczytaj więcej
Zamenhof i esperantyści na szklanych płytkach sprzed wieku
Zamenhof i esperantyści na szklanych płytkach sprzed wieku