[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Plażowej

Organizator

Miejskoaktywni
Telefon
85 665 28 70
Email
marketing@bosir.bialystok.pl
Strona WWW
http://www.miejskoaktywni.pl

Miejsce

Plaża Dojlidy
Plażowa 1, 15-502 Białystok

Data

02 Sie 2020
Wydarzenie się odbyło

Godzina

09:00 - 19:00

Koszt

100 zł

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Plażowej

Pierwsza niedziela sierpnia 2020 r. na plaży miejskiej Dojlidy w sportowym klimacie.

Informacje od organizatora:

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Plażowej.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. W rozgrywkach może wystąpić maksymalnie 8 zespołów.

Turniej rozegrany zostanie systemem grupowo-pucharowym. Przed jego rozpoczęciem Organizator przeprowadzi losowanie czterozespołowych składów grup A oraz B.

Rozgrywki grupowe odbywać się będą systemem „każdy z każdym” bez rewanżu.W półfinałach zespół, który zajmie 1 miejsce w grupie A zmierzy się z drugą drużyną z grupy B, a zespół, który zajmie 1 miejsce w grupie B spotka się z drugą drużyną grupy A.

Przegrani z półfinałów zagrają o III miejsce, a zwycięzcy zmierzą się w finale Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej Plażowej.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 24.07.2020 r. Na adres bls@bosir.bialystok.pl należy wysłać kan uzupełnionej Karty zgłoszenia, która jest do pobrania ze strony internetowej.

Po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia ze strony Organizatora, należy wpłacić wpisowe w wysokości 100 zł na konto Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji PEKAO S.A. 93 1240 1154 1111 0010 4861 8985 tytułem: „Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Plażowej – wpisowe NAZWA DRUŻYNY”.

Oryginał Karty zgłoszenia zespołu wraz wypełnionymi Kartami Uczestnika Wakacyjnego Turnieju Piłki Nożnej Plażowej wszystkich zawodników i trenerów, należy dostarczyć na odprawę techniczną przed startem rozgrywek.

Zespoły, które wypełnią błędnie kartę zgłoszenia lub nie dostarczą kart uczestników nie zostaną dopuszczone do zawodów, bez możliwości zwrotu wpisowego.

Przeczytaj więcej
Tydzień wspinaczkowy na flashu
Wspinaczkowy tydzień na Flashu- czekamy na Was od 9