Organizator

Stowarzyszenie Freeway

Miejsce

Rokoko Cubano
Legionowa 3

Data

23 - 24 paź 2021
Wydarzenie się odbyło

Godzina

10:00 - 19:00

Koszt

30 zł - 45 zł

V edycja Street Noise w Białymstoku!

23-24 października odbędzie się 5 edycja Międzynarodowych zawodów tanecznych Street Noise.

Jury Breaking:
1. Bboy Kleju
2. BBoy Bartek z Węgrowcka
3. Bboy Siemek

Jury Hip Hop i Showcase:
1. Aleksandra Paola Magnus
2. Patryk Gorzkiewicz
3. Bartek BeWu Włodarz

Host:
SOBOTA – Marta Molska i MC Radzias
NIEDZIELA – Bboy Sierber i Bboy Mąka Sinior Family/ Mad Skillz Crew

Dj’s:
1. Dj Zielak
2. Dj Jakub

Plan gry:

23 października 2021 – SOBOTA:

8.45-16.00 Rejestracja
10.00 Rozgrzewka
10.15 Eliminacje Hip Hop Kids 2 vs 2
10.45 1/8 Hip Hop Kids 2 vs 2
11.15 1/4ł Hip Hop Kids 2 vs 2
11.30 Showcase KIDS
11.45 Półfinał Hip Hop Kids 2 vs 2
11.50 Finał Hip Hop Kids 2 vs 2 (walka o 1, 2 i 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu
wyniku)
12.00 Rozdanie nagród Hip Hop Kids Showcase
12.15 Eliminacje Hip Hop Junior 2 vs 2
13.15 1/8 Hip Hop Junior 2 vs 2
13.45 1/4ł Hip Hop Junior 2 vs 2
14.00 Showcase JUNIOR
14.45 Półfinał Hip Hop Junior 2 vs 2
15.15 Finał Hip Hop Junior 2 vs 2 (walka o 1, 2 i 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu
wyniku)
15.20 Rozdanie nagród Hip Hop Junior Showcase i Hip Hop 2 vs 2 Junior
15.30 Pokaz Sędziów
15.45 Eliminacje Hip Hop Old 2 vs 2
16.45 1/8 Hip Hop Old 2 vs 2
17.15 1/4 Hip Hop Old 2 vs 2
17.30 Showcase Old
18.00 Półfinał Hip Hop Old 2 vs 2
18.15 Finał Hip Hop Old 2 vs 2 (walka o 1, 2 i 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu
wyniku)
18.45 Rozdanie nagród Hip Hop Old Showcase i Hip Hop 2 vs 2 Old

24 października 2021 – NIEDZIELA

10.00-13.00 Rejestracja
10:00 Rozgrzewka
10.15 Eliminacje Breaking 2 vs 2 Kids (walki pokazowe)
10.45 1/8 Breaking 2 vs 2 Kids
11.15 1/4 Breaking 2 vs 2 Kids
11.30 Półfinał Breaking 2 vs 2 Kids
11.45 Finał 2 vs 2 Kids (Walka o 1, 2, 3 miejsce – nagroda wręczana bezpośrednio po ogłoszeniu
wyniku)
12.00 Eliminacje Breaking 2 vs 2 Junior (walki pokazowe)
12.30 1/8 Breaking 2 vs 2 Junior
13.00 1/4 Breaking 2 vs 2 Junior
13.30 Półfinał Breaking 2 vs 2 Junior13.45 Finał 2 vs 2 Junior (Walka o 1, 2, 3 miejsce – nagroda wręczana bezpośrednio po
ogłoszeniu wyniku)
14.00 Eliminacje Breaking 2 vs 2 Old (walki pokazowe)
14.45 1/8 Breaking 2 vs 2 Old
15.15 1/4 Breaking 2 vs 2 Old
15.30 Półfinał Breaking 2 vs 2 Old
16.00 Finał 2 vs 2 Old (Walka o 1, 2, 3 miejsce – nagroda wręczana bezpośrednio po ogłoszeniu
wyniku)
16.30 Pokaz sędziów
16.45 Eliminacje – Eliminacje w kołach Breaking Open Battle 1 vs 1 (3-ka jury ma po 5 opasek do
przyznania, 1 opaskę ma organizator)
17.35 1/8 Breaking Open Battle
17.55 1/4 Breaking Open Battle
18.00 Półfinał Breaking Open Battle
18.15 Finał – Breaking Open Battle
ok. 18.30-19.00 Rozdanie nagród

Przeczytaj więcej
Pokaz przedpremierowy: Zdrajca
Pokaz przedpremierowy: Zdrajca