[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Urodziny Toru Wschodzący Białystok

Organizator

Miejskoaktywni
Telefon
85 665 28 70
Email
marketing@bosir.bialystok.pl
Strona WWW
http://www.miejskoaktywni.pl

Miejsce

Tor Wschodzący Białystok
Krywlany, 15-001 Białystok

Data

17 Lis 2019
Expired!

Godzina

11:00 - 15:00

Koszt

10 zł

Urodziny Toru Wschodzący Białystok

Tor Wschodzący Białystok funkcjonuje od dwóch lat. Urodziny obchodzi dokładnie 17 listopada. Z tej okazji Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji planuje wydarzenie, które powinno zainteresować nie tylko fanów motoryzacji.

Informacje od organizatora:

W niedzielę, 17 listopada zapraszamy na dzień otwarty – Odwiedź swój tor urodzinowo. Główną atrakcją będą jazdy samochodowe w bardzo promocyjnych cenach. Już za 10 zł kierowcy będą mogli przejechać się własnym samochodem po nitce toru. Na pierwszych klientów czekają urodzinowe upominki. W trakcie urodzin zaserwujemy gościom gorące napoje: kawę oraz herbatę. Początek wydarzenia o godz. 11:00.

Opłata będzie pobierana gotówką na miejscu w dniu wydarzenia. Przed wjazdem na tor trzeba obowiązkowo wypełnić oświadczenie, dokument dostępny jest na stronie .

Planowane są 10-minutowe sesje w grupach po maksymalnie 5 samochodów. Kierowcy, którzy już przejadą się po obiekcie, będą mogli powtarzać jazdy w zależności od ilości kolejnych kierowców oczekujących na swoją kolejkę.

Tor Wschodzący Białystok służy do szkoleń i treningów, dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności prowadzenia pojazdów w pewnych, bezpiecznych warunkach.

Dynamiczna jazda wymaga praktyki, którą można zdobyć właśnie na torze, stając się tym samym świadomym, odpowiedzialnym i bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego. Coraz więcej osób ma tego świadomość. Przez ostatnie 2 lata z obiektu korzystali rajdowcy, motocykliści, ale też zwykli użytkownicy dróg i przyszli kierowcy.

Tor Wschodzący Białystok to jedyny tego typu obiekt szkoleniowy w województwie podlaskim. To projekt, który białostoczanie wybrali w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2015. Zlokalizowany jest na południe od centrum Białegostoku przy ul. Ciołkowskiego, tuż obok Aeroklubu Białostockiego. Obiekt ma nawierzchnię asfaltową, ok. 930 m długości i 10-12 m szerokości. To idealne miejsce do amatorskiej jazdy w celach szkoleniowych oraz doskonalenia techniki jazdy. Pomiędzy odcinkami zasadniczymi toru istnieją jezdnie łącznikowe, które umożliwiają dodatkowe kombinacje wyznaczenia tras jazdy.

Przeczytaj więcej
Barokowe ogrody sztuki
Barokowe Ogrody Sztuki 2019