[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Trening z pomiarem czasu na Torze Wschodzący Białystok

Organizator

Miejskoaktywni
Telefon
85 665 28 70
Email
marketing@bosir.bialystok.pl
Strona WWW
http://www.miejskoaktywni.pl

Miejsce

Tor Wschodzący Białystok
Krywlany, 15-001 Białystok

Data

13 Cze 2020
Wydarzenie się odbyło

Godzina

11:00 - 16:00

Koszt

100 zł

Trening z pomiarem czasu na Torze Wschodzący Białystok

Jak najszybsze pokonanie wyznaczonej trasy i wyczucie swojego auta – takie umiejętności w najbliższą sobotę będą trenować kierowcy na Krywlanach. To dopiero druga w tym roku okazja do wyścigów na czas.

Informacje od organizatora:

Ograniczenia związane z COVID-19 zatrzymały m.in. kierowców, którzy trenują na Torze Wschodzący Białystok. Po kilkunastu tygodniach przerwy mogą już wrócić na obiekt by doskonalić swoje umiejętności prowadzenia auta, także na czas. W sobotę, 13 czerwca na obiekcie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, który położony jest na Krywlanach organizowane są swobodne jazdy samochodowe z elektronicznym pomiarem czasu. To dopiero druga taka próba w tym roku, wcześniejsze treningi i zawody zostały odwołane w związku z pandemią koronawirusa.

System pomiaru pozwala określić czas przejazdu auta na wyznaczonej trasie. To dobry trening dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu i porównać czas z innymi i tych, szukających adrenaliny w prędkości połączonej z precyzją.

Na sobotę, 13 czerwca zaplanowaliśmy – standardowo – dwie sesje: w godz. 11:00-13:00 oraz 14.00-16.00. Koszt to 100 zł od kierowcy. Rezerwacje oraz płatności przyjmowane są na stronie internetowej.

Dla rajdowców będzie to okazja do sprawdzianu przed Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku i Samochodowymi Mistrzostwami Okręgu Białostockiego 2020. Kolejna, III runda zawodów, które organizuje Automobilklub Podlaski w Białymstoku, odbędzie się na Torze Wschodzący Białystok w sobotę, 27 czerwca. Szczegóły, karta zgłoszeniowa i regulaminy dostępne są na stronie http://smbap.pl/. W tych zawodach może wziąć udział każdy kierowca, który ma prawo jazdy kat. B i sprawny technicznie samochód wraz z ubezpieczeniem OC.

Przeczytaj więcej
Krzysztof Gajewski: Jaki jest świat, każdy widzi?
Ciekawi świata: Krzysztof Gajewski: Jaki jest świat, każdy widzi?