Track Day na Torze Wschodzący Białystok

Organizator

Miejskoaktywni
Telefon
85 665 28 70
Email
marketing@bosir.bialystok.pl
Strona WWW
http://www.miejskoaktywni.pl

Miejsce

Tor Wschodzący Białystok
Krywlany, 15-001 Białystok

Data

18 Sie 2019

Godzina

09:00 - 18:00

Koszt

bezpłatne

Track Day na Torze Wschodzący Białystok

Informacje od organizatora:

Zapraszamy kierowców ze swoimi pojazdami, by spróbowali jazd samochodowych w gronie miłośników czterech kółek. Będzie to doskonała okazja do sprawdzenia swoich umiejętności
i poznania charakterystyki swojego samochodu w bezpiecznych, torowych warunkach. Ideą imprezy jest nie tylko doskonalenie techniki jazdy, ale – przede wszystkim – możliwość dzielenia czasu na torze z innymi. Widzów ze swoimi autami zapraszamy na parking zorganizowany tuż za obiektem.
W treningu może wziąć udział do 30 samochodów. Jednocześnie na nitce toru znajdować się będzie maksymalnie 5 aut. Grupy korzystać będą z toru wg harmonogramu ustalonego na dzień imprezy, w zależności od liczby uczestników, w sesjach trwających około 10 minut.
Na gości bezpośrednio biorących udział w jazdach, jak też wszystkich, którzy przyjdą popatrzeć na akcję na torze, czeka kawa i herbata.
Program treningu:
– godz. 9:00 – 10:00 – rejestracja i odprawa uczestników
– godz. 10:00 – 18:00 – grupy wyjeżdżają na tor na przemian, w sesjach około 10 minutowych
Cena: 200 zł/osoba/8 h
Zapisów i płatności dokonujemy w harmonogramie obiektu na naszej stronie www.miejskoaktywni.pl, za pomocą aplikacji, gdzie widoczna jest także ilość dostępnych miejsc. Można także wziąć udział w jazdach bez wcześniejszej rezerwacji, jednak jedynie pod warunkiem wolnych miejsc.
Na torze zgodnie z regulaminem obowiązują ograniczenia poziomu hałasu emitowanego przez układ wydechowy. Zalecamy także używanie kasku ochronnego w czasie jazdy samochodem. Obowiązkowe używania kasku ochronnego dotyczy natomiast jazdy samochodem z klatką ochronną oraz samochodem typu kabriolet.
Zalecamy dokonywanie zapisów poprzez aplikację w harmonogramie obiektu, a także wcześniejsze wydrukowanie, podpisanie i przekazanie obsłudze toru oświadczenia (oświadczenie do pobrania na naszej stronie www.miejskoaktywni.pl), co znacznie usprawni proces rejestracji. Koniecznie należy również zapoznać się z regulaminem obowiązującym na torze.

Przeczytaj więcej
Sparing Jagiellonia
SPARING Z ATLANTASEM I SPOTKANIE Z ZAWODNIKAMI JAGIELLONII