[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Track Day na Torze Wschodzący Białystok

Organizator

Miejskoaktywni
Telefon
85 665 28 70
Email
marketing@bosir.bialystok.pl
Strona WWW
http://www.miejskoaktywni.pl

Miejsce

Tor Białystok
Krywlany, 15-001 Białystok

Data

18 Lip 2020
Wydarzenie się odbyło

Godzina

10:00 - 17:00

Koszt

200 zł

Track Day na Torze Wschodzący Białystok

Jazdy samochodowe z pomiarem czasu w piknikowym klimacie.

Informacje od organizatora:

Po sukcesie pierwszej odsłony imprezy samochodowej na Torze Wschodzący Białystok, organizujemy kolejny Track Day. To jazdy samochodowe z pomiarem czasu w piknikowym klimacie.

Zapraszamy w sobotę 18 lipca do sprawdzenia swoich umiejętności prowadzenia auta pod presją czasu oraz integracji miłośników motosportu.

Track Day to dobry trening dla wszystkich posiadaczy sprawnego techniczne auta, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia pojazdu i porównać czas z innymi kierowcami i tych szukających adrenaliny w prędkości i precyzji. Elektroniczny system pomiaru czasu pozwala precyzyjnie określić czas przejazdu auta na wyznaczonej trasie.

Ideą imprezy jest nie tylko doskonalenie techniki jazdy, ale – przede wszystkim – możliwość dzielenia czasu na torze z fanami motoryzacji.

W treningu może wziąć udział do 30 kierowców. Uczestnicy pikniku będą wjeżdżać na tor według harmonogramu ustalonego w dniu imprezy – w zależności od liczby uczestników, w sesjach oraz blokach pomiarowych (konfiguracja toru w trakcie trwania imprezy będzie zmieniana).

Program dnia:

• godz. 10:00–11:00 – rejestracja i odprawa uczestników
• godz. 11:00–17:00 – jazdy swobodne, zapoznawcze oraz poszczególne przejazdy pomiarowe.

Koszt treningu to 200 zł od auta. Zapisy i płatności przyjmowane są w harmonogramie obiektu, za pomocą aplikacji, gdzie widoczna jest liczba dostępnych miejsc.

Można także wziąć udział w imprezie bez wcześniejszej rezerwacji, jednak jedynie pod warunkiem wolnych miejsc. Obiekt nie będzie dostępny dla publiczności. Na torze mogą przebywać jedynie osoby związane z jazdami – kierowcy, ich pasażerowie lub mechanicy.

Na torze zgodnie z regulaminem obowiązują ograniczenia poziomu hałasu emitowanego przez układ wydechowy. Zalecamy także używanie kasku ochronnego w czasie jazdy samochodem.

Obowiązkowe używanie kasku ochronnego dotyczy natomiast jazdy samochodem z klatką ochronną oraz samochodem typu kabriolet.

Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie, podpisanie i przekazanie obsłudze toru oświadczenia (do pobrania na stronie miejskoaktywnych), co znacznie usprawni proces rejestracji. Koniecznie należy również zapoznać się z regulaminem obowiązującym na torze.

Przeczytaj więcej
Grand Press Photo 2019
Grand Press Photo 2019