[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Track Day, czyli jazdy samochodowe z pomiarem czasu

Organizator

Miejskoaktywni
Telefon
85 665 28 70
Email
marketing@bosir.bialystok.pl
Strona WWW
http://www.miejskoaktywni.pl

Miejsce

Tor Białystok
Krywlany, 15-001 Białystok

Data

11 Paź 2020
Wydarzenie się odbyło

Godzina

10:00 - 17:00

Koszt

200 zł

Track Day, czyli jazdy samochodowe z pomiarem czasu

Jesienna odsłona imprezy samochodowej.

Informacje od organizatora:

W niedzielę, 11 października na Torze Białystok wyścigi na czas dla kierowców aut. Przed nami kolejny Track Day – jazdy samochodowe z profesjonalnym pomiarem czasu. To okazja do sprawdzenia swoich umiejętności prowadzenia auta pod presją czasu oraz integracji miłośników motosportu.

Track Day to dobry trening dla wszystkich posiadaczy sprawnego techniczne auta, którzy chcą porównać czas przejazdu z innymi kierowcami oraz tych, którzy szukają adrenaliny w prędkości i precyzji w manewrowaniu kierownicą. Elektroniczny system pomiaru czasu pozwala precyzyjnie określić czas przejazdu auta na wyznaczonej trasie.

Ideą imprezy jest nie tylko doskonalenie techniki jazdy, ale – przede wszystkim – możliwość dzielenia czasu na torze z fanami motoryzacji. Trasę treningu opracuje Marcin Malinowski.

W treningu może wziąć udział do 30 kierowców. Uczestnicy będą wjeżdżać na tor według harmonogramu ustalonego w dniu imprezy – w zależności od liczby uczestników, w sesjach oraz blokach pomiarowych.

Program dnia:
• godz. 10:00–11:00 – rejestracja i odprawa uczestników
• godz. 11:00–17:00 – jazdy swobodne, zapoznawcze oraz poszczególne przejazdy pomiarowe.

Koszt treningu to 200 zł od auta. Zapisy i płatności przyjmowane są na stronie: internetowej w harmonogramie obiektu.

Można także wziąć udział w imprezie bez wcześniejszej rezerwacji, jednak jedynie pod warunkiem wolnych miejsc. Obiekt nie jest dostępny dla publiczności. Na Torze Białystok mogą przebywać jedynie osoby związane z jazdami – kierowcy, ich pasażerowie lub mechanicy.

Na torze zgodnie z regulaminem obowiązują ograniczenia poziomu hałasu emitowanego przez układ wydechowy. Zalecamy także używanie kasku ochronnego w czasie jazdy samochodem.

Obowiązkowe używanie kasku ochronnego dotyczy natomiast jazdy samochodem z klatką ochronną oraz samochodem typu kabriolet.

Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie, podpisanie i przekazanie obsłudze toru oświadczenia (do pobrania na naszej stronie internetowej w kaflu „Oświadczenia”) co znacznie usprawni proces rejestracji. Koniecznie należy również zapoznać się z regulaminem obowiązującym na torze.

Przeczytaj więcej
Wieczór Morderczych Zakonnic
Wieczór Morderczych Zakonnic