[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo

Organizator

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
Telefon
85 676 72 21
Email
ksiaznica@ksiaznicapodlaska.pl
Strona WWW
http://www.ksiaznicapodlaska.pl

Miejsce

Białystok
15-001 Białystok

Data

17 Lut 2021
Wydarzenie się odbyło

Godzina

17:00 - 18:00

Koszt

Darmowy

Spotkanie z Arturem Janem Szczęsnym

17.02.2021, godz. 17.00 Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza w na swój fanpage na Facebooku na spotkanie autorskie z Arturem Janem Szczęsnym.

Informacje od organizatora:

Podczas spotkania autor m.in. zaprezentuje wiersze ze swojego najnowszego tomu poetyckiego „Zdroje niespokojne”. Spotkanie organizowane jest w ramach 5. Festiwalu Literackiego „Autorzy i książki. Podlaskie podsumowanie”. 

Artur Jan Szczęsny – ur. w 1964 roku w Krakowie, od 1979 roku mieszka w Białymstoku. Pracował jako dziennikarz, reporter, redaktor i grafik komputerowy. Współpracował m.in. z „Tygodnikiem Białostockiem”, miesięcznikiem „Plus”, „Gazetą Współczesną”, „Kurierem Porannym”, miesięcznikiem literackim „Bez nazwy” i pismem literacko-artystycznym „Kartki”. Od 2017 roku pracuje w Filii nr 9 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku. 

Autor siedmiu tomików poetyckich oraz współautor antologii wierszy poetów z Białostocczyzny. Uczestnik i laureat konkursów literackich (m.in. Konkurs Poetycki im. Jana Kulki, Ogólnopolski Konkurs Poetycki „O Buławę Hetmańską”, Ogólnopolski Konkurs Poetycki im. Jana Śpiewaka i Anny Kamieńskiej w Świdwinie). Nagrodzony odznaką Zasłużony Działacz Kultury za działalność na rzecz wolnego słowa w ciężkich latach stanu wojennego oraz Krzyżem Wolności i Solidarności.

Nagrania festiwalowych wydarzeń będą także dostępne na kanale YouTube Książnicy Podlaskiej (https://www.youtube.com/channel/UCDuwwa4Lsp-xjGzZi09mXjg).  

Program festiwalu dostępny jest na stronie internetowej Książnicy Podlaskiej: https://ksiaznicapodlaska.pl/wydarzenia/v-edycja-festiwalu-literackiego-autorzy-i-ksiazki-podlaskie-podsumowanie/

Przeczytaj więcej
lata 20 i 30 ofip
Lata 20., lata 30. / koncert online