[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Walczak Chojecka Afisz

Organizator

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
Telefon
85 676 72 21
Email
ksiaznica@ksiaznicapodlaska.pl
Strona WWW
http://www.ksiaznicapodlaska.pl
Fanpage Książnicy Podlaskiej

Miejsce

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 a, 15-097 Białystok

Data

04 Lis 2020
Wydarzenie się odbyło

Godzina

17:00 - 18:00

Koszt

Darmowy

Spotkanie autorskie on-line z Agnieszką Walczak-Chojecką

4 listopada 2020 roku o godz. 17.00 Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na swój fanpage na Facebooku, gdzie odbędzie się spotkanie autorskie on-line z Agnieszką Walczak-Chojecką, w ramach cyklu „Środy Literackie”. 

Informacje od organizatora:

Agnieszka Walczak-Chojecka – autorka powieści obyczajowych i scenarzystka. Ukończyła filologię słowiańską na Uniwersytecie Warszawskim. Tłumaczyła z języka serbskiego, współpracowała z Radiem Belgrad, III programem Polskiego Radia, czasopismami muzycznymi. Przez wiele lat zarządzała marketingiem i komunikacją w dużych korporacjach. 

Od 2012 roku zajmuje się zawodowo pisaniem. Owocem tego są jej powieści: Saga Bałkańska: „Nie czas na miłość”, „Nie czas na zapomnienie” i „Nie czas na pożegnanie”; „Gdy zakwitną poziomki”,„Dziewczyna z Ajutthai”, „Włoska symfonia” (wszystkie wydane przez Wydawnictwo Filia) oraz „Królowa Gwiazd” i „Naprawdę jaki jesteś” (wydane przez Edipresse Książki). 

Absolwentka rocznego kursu scenariopisarstwa na Akademii Scenariopisarstwa Story Lab Pro. Autorka scenariusza filmowego „W dobre ręce” oraz miniserialu internetowego „Pogotowie dla samotnych”. Mama Gabi i zapalona podróżniczka. 

Przeczytaj więcej
Śpiąca królewna online, bezpłatnie! #zostańwdomu
Śpiąca królewna online, bezpłatnie! #zostańwdomu