[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Setki Rac Na Stulecie Jagiellonii Białystok!

Organizator

Jagiellończycy
Strona WWW
http://www.forum-jagiellonii.pl

Miejsce

Rynek Kościuszki
Rynek Kościuszki 10, 15-426 Białystok

Data

13 Sty 2020
Wydarzenie się odbyło

Godzina

18:40 - 19:30

Koszt

Darmowy

Setki Rac Na Stulecie Jagiellonii Białystok!

W poniedziałek 13 stycznia 2020 roku o godzinie 19:20 w centrum Białegostoku z okazji setnej rocznicy powstania Klubu Jagiellonia Białystok odpalimy setki rac świetlnych !!

Informacje od organizatora:

Zapraszamy wszystkich kibiców Jagi do wzięcia udziału w akcji i już rozpoczęcie przygotowań do tego wydarzenia.

Każdy kibic race ogarnia we własnym zakresie !!!

Spotykamy się w poniedziałek 13.01. o godzinie 18:40 pod Ratuszem i do godziny 19:15 musimy rozstawić się przy Ratuszu i okolicznych ulicach ! Musimy dobrze zorganizować się tak by świecidełka nie paliły się tylko w jednym miejscu.

Odpalamy na jeden znak sygnał, który wszyscy usłyszą !

Od teraz informujcie wszystkich znajomych kibiców o tej akcji, namawiajcie do wzięcia udziału. Szykujcie asortyment, tak by w finalnym dniu nie okazało się, że nie ma skąd wziąć rac.

Jeśli będą jakieś większe zorganizowane grupy kibicowskie (tak jak na wyjeździe do Zabrze) to odzywajcie się wcześniej to otrzymacie konkretne miejsca do “obstawienia”.

Przypominam iż, zgodnie z rozporządzeniem Wojewody Podlaskiego w naszym mieście środki pirotechniczne odpalać można w dniach 31.12. , 01.01. , 13.01. , 14.01. !!

Nie kombinujcie z większą ilością rac. Niech każdy zabiera ze sobą max 2 szt. Mogą też być innego rodzaju świecidełka, typu ognie wrocławskie lub stroboskopy.

NIE UŻYWAMY PETARD HUKOWYCH !!!

Musi wyjść nam to konkretnie !!! więc pełna mobilizacja Jagiellońskiej Wiary !

Pamiętajcie o porządku ! Nie zostawiajcie niedopałków na ulicy czy trawniku. Jak będzie śnieg, to ugaście w śniegu lub kałuży i później wyrzućcie do kosza, a jak nie będzie śniegu to poczekajcie kilka minut aż wystygnie i wtedy wyrzućcie do kosza. Nie zostawiajmy po sobie brudu i syfu i uważajcie by nie spalić śmietników.

Przeczytaj więcej
danceoffnia
Nocowanka w SDK DanceOFFnia