[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Przedpremiera: Nie ma nas w domu w Kino Forum.

Organizator

Kino FORUM
Telefon
85 746 13 20
Strona WWW
https://bok.bialystok.pl/repertuar/
bilety

Miejsce

Kino Forum
Legionowa 5, 15-281 Białystok

Więcej informacji

bilety

Data

06 Lis 2019
Expired!

Godzina

18:15 - 20:15

Koszt

16 zł

Przedpremiera: Nie ma nas w domu w Kino Forum.

“Nie ma nas w domu” to najnowszy film dwukrotnego zdobywcy Złotej Palmy. Reżysera filmów “Ja, Daniel Blake” oraz “Wiatr buszujący w jęczmieniu”, Kena Loacha. Po premierze w Cannes film został uznany przez krytyków za jedno z najlepszych dzieł brytyjskiego mistrza, zaś widzowie festiwalu w San Sebastian przyznali mu nagrodę publiczności.

Przedpremiera: Nie ma nas w domu
6 listopada | kino Forum | godz. 20:15 | bilet 16 zł

Nie ma nas w domu
reżyseria: Ken Loach
Belgia, Francja, Wielka Brytania, 2019, 100′
Poruszająca i chwytająca za serce opowieść o rodzinie, marzeniach i drodze do szczęścia. Ricky i Abbie chcą dla siebie i swoich dzieci czegoś więcej. On jest w stanie poświęcić wszystko, żeby ich marzenie o własnym domu wreszcie się spełniło. Ma dosyć czekania, aż sprawy przyjmą lepszy obrót – stawia wszystko na jedną kartę i zaczyna pracę na własną rękę. Rzuca się w wir obowiązków, chcąc jak najszybciej osiągnąć swój cel. Ona, myśląc o przyszłości, nie chce stracić z oczu tego, co już mają: kochającej się rodziny i wzajemnego wsparcia. Wierzy, że goniąc za szczęściem, trzeba wiedzieć, kiedy się zatrzymać.
Za scenariusz „Nie ma nas w domu” odpowiada długoletni współpracownik Kena Loacha, Paul Laverty – nagrodzony w Cannes i czterokrotnie nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej. Zdjęcia do filmu to dzieło Robby’ego Ryana, nominowanego do Oscara za „Faworytę” Yorgosa Lanthimosa.

Przeczytaj więcej
Setki Rac Na Stulecie Jagiellonii Białystok!
Setki Rac Na Stulecie Jagiellonii Białystok!