[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Tajemnice Joan

Organizator

Kino FORUM
Telefon
85 746 13 20
Strona WWW
https://bok.bialystok.pl/repertuar/

Miejsce

Kino Forum
Legionowa 5, 15-281 Białystok

Data

11 Cze 2019
Wydarzenie się odbyło

Godzina

18:15 - 20:20

Koszt

16 zł

Pokaz przedpremierowy: Tajemnice Joan

Informacje od organizatora:

Wspólnie z Best Film zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu “Tajemnice Joan” w reżyserii Trevora Nunna będącego adaptacją opartego na faktach bestsellera Jennie Rooney o najbardziej zaskakującym szpiegu w historii Wielkiej Brytanii.

Niezwykła kobieta, niezwykłe czasy i wielka miłość.

Pokaz przedpremierowy: Tajemnice Joan
11 czerwca | kino Forum | godz. 18:15 | bilet 16 zł

Tajemnice Joan” w reżyserii Trevora Nunna to adaptacja opartego na faktach bestsellera Jennie Rooney o najbardziej zaskakującym szpiegu w historii Wielkiej Brytanii. W tej roli niezrównana Judi Dench.

Rok 2000, przedmieścia Londynu. Spokojne życie Joan Stanley, przyjmuje nieoczekiwany obrót, kiedy zostaje aresztowana przez MI5 i oskarżona o szpiegostwo na rzecz komunistycznej Rosji.

Rok 1938. Młoda Joan (Sophie Cookson) studiuje fizykę w Cambridge. Nieśmiała i łatwowierna dziewczyna szybko daje się uwieść uroczemu i tajemniczemu Leo (Tom Hughes), który wkrótce staje się jej przewodnikiem po obcym, ale intrygującym świecie ideologii komunistycznej. Romantyczna idylla trwa aż do momentu wybuchu II wojny światowej. Joan pracuje w ośrodku badań nad bombą atomową, gdy Leo prosi ją o przekazanie Rosjanom ściśle tajnych akt. Joan dowiaduje się, że jest tylko narzędziem w rękach ukochanego i sama musi wybrać pomiędzy miłością i zdradą swojego kraju a bliskimi i ich ocaleniem.

 

Przeczytaj więcej
Breakstok
Breakstok