[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Piotr Doliński Podróż z punktu A do punktu Z

Organizator

Ciekawi Świata - spotkania podróżnicze
Email
u.wysocka@bok.bialystok.pl
Strona WWW
http://bok.bialystok.pl
Bilety

Miejsce

Kino Forum
Legionowa 5, 15-281 Białystok

Więcej informacji

Bilety

Data

24 Paź 2020
Wydarzenie się odbyło

Godzina

16:00 - 17:00

Koszt

15 zł

[ODWOŁANY] Piotr Doliński: Podróż z punktu A do punktu Z

W ramach 10. Festiwalu Kultur i Podróży “Ciekawi Świata” zapraszamy na spotkanie PIOTR DOLIŃSKI: PODRÓŻ Z PUNKTU A DO PUNKTU Z.

Informacje od organizatora:

24 października 2020, godz. 16:00
Sala Forum, ul. Legionowa 5

bilet: 15 zł – wkrótce w kasach kina Forum i Centrum im. L. Zamenhofa oraz na stronie internetowej.

A to niespodzianka! Piotr Doliński – od lat fantastycznie i z humorem prowadzący spotkania podczas FKiP “Ciekawi Świata” – po raz pierwszy w podwójnej roli: gościa festiwalu i prowadzącego! 🙂

Słowo od Piotra:
Często mamy swoje ulubione regiony, miasta czy kraje. Tłumaczymy to oklepanymi frazesami typu „to moje miejsce na Ziemi” albo mówimy, że lubimy tamtejszą kuchnię, zwyczaje, ludzi czy tradycje. Moim zdaniem nasza relacja z takimi miejscami jest głębsza i ma skomplikowany metafizyczny rodowód. Zawsze myślałem, że do Skandynawii przyciąga mnie jej inność, a okazało się że odnalazłem tam to co znam najlepiej – siebie.

Piotr Doliński
Na co dzień nauczyciel i wykładowca, raz w tygodniu dziennikarz, a okazjonalnie prowadzący festiwale i imprezy kulturalne. Uwielbia ludzi, pracuje z nimi od 17 lat i nadal czuje głód ich poznawania. Uważa, że w oczach drugiego człowieka można dostrzec cały wszechświat, wystarczy tylko trochę cierpliwości, życzliwości i zrozumienia.
“Jestem podróżnikiem takim jak Wy, raz w roku wyruszam w niedługą podróż do miejsc które mnie interesują, które mnie przyciągają i w których chcę po prostu być.” – mówi Piotr.

Ważne:
Wytyczne dla Kina Forum
Oświadczenie do kina.

Przeczytaj więcej
vibes expresion
Irek Głyk ft. Rafał Stępień: Vibes Expression