Odwiedź swój tor - Tor Wschodzący Białystok.

Organizator

Miejskoaktywni
Telefon
85 665 28 70
Email
marketing@bosir.bialystok.pl
Strona WWW
http://www.miejskoaktywni.pl

Miejsce

Tor Wschodzący Białystok
Krywlany, 15-001 Białystok

Data

15 Wrz 2019

Godzina

11:00 - 17:00

Koszt

10 zł

Odwiedź swój tor – Tor Wschodzący Białystok.

Cykliczna impreza dla osób, które jeszcze nie znają najmłodszego obiektu Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji lub nie mają zbyt wielu okazji, by nań zajrzeć. Na Tor Wschodzący Białystok zapraszamy nie tylko fanów motoryzacji.

Tor Wschodzący Białystok to miejsce dla rajdowców, ale i dla osób bez prawa jazdy oraz wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności prowadzenia pojazdów. Tym, którzy jeszcze nie znają tego obiektu albo sądzą, że znają zbyt słabo lub czują się na nim wciąż niepewnie podczas standardowych swobodnych jazd, przygotowaliśmy specjalne wydarzenie. W niedzielę 15 września zapraszamy na imprezę „Odwiedź swój tor”, która wywodzi się z cyklicznego wydarzenia „Poznaj swój tor”. Skierowana jest przede wszystkim do tych osób, które jeszcze nie widziały obiektu, ani z niego nie korzystały, bądź wciąż nie czują się pewnie.

W tym dniu każdy będzie mógł się przekonać, że to doskonałe miejsce do podnoszenia umiejętności prowadzenia pojazdu w bezpiecznych warunkach.

W godz. 11:00-17:00 zapraszamy zarówno motocyklistów, jak i kierowców samochodów.
Planujemy:

• w godz. 11.00-13.30: 20-minutowe sesje dla motocyklistów (cena to 10 zł od motocykla),
• w godz. 14.30-17.00: 10-minutowe sesje dla aut (cena również za 10 zł od auta).

Opłata będzie pobierana gotówką na miejscu w dniu wydarzenia. Jednocześnie na pętlę będzie wjeżdżało po 10 motocykli w sesjach dla nich oraz po 5 aut w sesjach samochodowych. Kolejni kierowcy będą się szykować do jazdy, poznając na odprawie zasady panujące na obiekcie. Pojazdy będziemy wpuszczać na obiekt na pół godziny przed rozpoczęciem poszczególnych sesji.
Przed przyjazdem na obiekt należy wydrukować i podpisać oświadczenie dostępne na stronie www.miejskoaktywni.pl w zakładce Tor Wschodzący Białystok. Jego wypełnienie jest obowiązkowe. Bez tego dokumentu nie można wjechać na obiekt. Wcześniejsze jego wypełnienie zdecydowanie usprawni organizację tego wydarzenia.

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania obiektu (m.in. harmonogram, cennik, wydarzenia, sposób rezerwacji) znajdują się na stronie www.miejskoaktywni.pl w zakładce Tor Wschodzący Białystok. W HARMONOGRAMIE OBIEKTU widocznym w lewym, górnym rogu podstrony toru można zapoznać się z wydarzeniami organizowanymi na Torze Wschodzący Białystok oraz rezerwować miejsca i dokonywać płatności.

Sesje w kolejnych terminach udostępniamy sukcesywnie, w zależności od zapotrzebowania. Jeśli w jakimś dniu nie przewidzieliśmy jazd, prosimy o kontakt – w miarę możliwości postaramy się utworzyć sesję w interesującym klienta terminie. Wszelkie sugestie dotyczące funkcjonowania toru prosimy kierować mailowo na adres: tor@bosir.bialystok.pl lub telefonicznie pod numerem 699 677 115.

Tor Wschodzący Białystok zlokalizowany jest na południe od centrum Białegostoku przy ul. Ciołkowskiego, tuż obok Aeroklubu Białostockiego. Obiekt ma nawierzchnię asfaltową, ok. 930 m długości i 10-12 m szerokości. To idealne miejsce do amatorskiej jazdy w celach szkoleniowych oraz doskonalenia techniki jazdy. Pomiędzy odcinkami zasadniczymi toru istnieją jezdnie łącznikowe, które umożliwiają dodatkowe kombinacje wyznaczenia tras jazdy.

Przeczytaj więcej
Karnawał Dance Fest 2020
Karnawał Dance Fest 2020