[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Odwiedź swój tor jesienią z Miejskoaktywni.

Organizator

Miejskoaktywni
Telefon
85 665 28 70
Email
marketing@bosir.bialystok.pl
Strona WWW
http://www.miejskoaktywni.pl

Miejsce

Tor Wschodzący Białystok
Krywlany, 15-001 Białystok

Data

13 Paź 2019
Expired!

Godzina

11:00 - 17:00

Koszt

10 zł

Odwiedź swój tor jesienią z Miejskoaktywni.

Po wrześniowym sukcesie wydarzenia „Odwiedź swój tor” organizujemy kolejny dzień otwarty na Torze Wschodzący Białystok. W niedzielę 13 października 2019 r. zapraszamy kierowców aut i motocykli oraz ich bliskich na imprezę „Odwiedź swój tor jesienią”.

Informacje od organizatora:

Dzień otwarty organizujemy przede wszystkim z myślą o osobach, które jeszcze nie znają najmłodszego obiektu Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nie mają zbyt wielu okazji, by z niego skorzystać lub czują się na nim wciąż niepewnie podczas standardowych swobodnych jazd. To okazja by poznać możliwości tego obiektu, a także osobiście przekonać się, że to doskonałe miejsce do podnoszenia umiejętności prowadzenia pojazdów w bezpiecznych warunkach. To bezcenne doświadczenie zawsze można wykorzystać w trakcie jazdy na drogach publicznych. Z myślą o nowych klientach na ten dzień wprowadzamy promocyjne ceny.

13 października po raz drugi w tej formule organizujemy sesje dla motocyklistów i kierowców aut:

  • w godz. 11.00-13.30: 20-minutowe sesje swobodnych jazd motocyklowych (cena to 10 zł od motocykla),
  • w godz. 14.30-17.00: 10-minutowe sesje swobodnych jazd samochodowych (cena również za 10 zł od auta).

Opłata będzie pobierana gotówką na miejscu w dniu wydarzenia. Jednocześnie na pętlę będzie wjeżdżało po 10 motocykli w sesjach dla nich oraz po 5 aut w sesjach samochodowych. Kolejni kierowcy będą się szykować do jazdy, poznając na odprawie zasady panujące na obiekcie. Pojazdy będziemy wpuszczać na obiekt na pół godziny przed rozpoczęciem poszczególnych sesji. Gdyby jednak prognozy pogody nie były optymistyczne dla motocyklistów, dzień otwarty rozpoczniemy jednak od jazd samochodowych.

Tor Wschodzący Białystok to miejsce dla rajdowców, ale i dla osób bez prawa jazdy oraz wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności prowadzenia pojazdów.

Zlokalizowany jest na południe od centrum Białegostoku przy ul. Ciołkowskiego, tuż obok Aeroklubu Białostockiego. Obiekt ma nawierzchnię asfaltową, ok. 930 m długości i 10-12 m szerokości. To idealne miejsce do amatorskiej jazdy w celach szkoleniowych oraz doskonalenia techniki jazdy. Pomiędzy odcinkami zasadniczymi toru istnieją jezdnie łącznikowe, które umożliwiają dodatkowe kombinacje wyznaczenia tras jazdy.

O wrześniowym wydarzeniu “Odwiedź Swój Tor” przeczytasz tutaj.

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania obiektu (m.in. harmonogram, cennik, wydarzenia, sposób rezerwacji) znajdują się na stronie www.miejskoaktywni.pl.

Uwaga!

Przed przyjazdem na tor warto wydrukować i podpisać niezbędne oświadczenie (dokument dostępny jest stronie http://www.miejskoaktywni.pl/s,tor-wschodzacy-bialystok,70.html#/home w kaflu „Oświadczenie”). Jego wypełnienie jest obowiązkowe. Bez tego dokumentu nie można wjechać na obiekt. Wcześniejsze jego wypełnienie zdecydowanie usprawni organizację tego wydarzenia.

Przeczytaj więcej
Bieg 300-lecia Sanktuarium w Świętej Wodzie
Bieg 300-lecia Sanktuarium w Świętej Wodzie