[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Nightskating Białystok X Toyota Auto Park Białystok vol. 2

Organizator

Nightskating Białystok
Telefon
510 632 947
Email
organizacja@nightskatingbialystok.pl
Strona WWW
http://nightskatingbialystok.pl

Miejsce

Rynek Kościuszki
Rynek Kościuszki 10, 15-426 Białystok

Data

12 Wrz 2020
Wydarzenie się odbyło

Godzina

17:00 - 21:30

Koszt

Darmowy

Nightskating Białystok X Toyota Auto Park Białystok vol. 2

Informacje od organizatora:

Ostatnia szansa na wspólny przejazd rolkarzy przez miasto w tym sezonie! W tych dziwnych czasach nie mieliśmy wielu okazji na wspólne rolkowanie, ale wraz z Toyota Auto Park Białystok stanęliśmy na rzęsach, aby dać Wam chociaż namiastkę tego, co w poprzednich latach.12 września zapraszamy Was na dwa kolejne przejazdy Nightskating Białystok! Nadal obowiązują limity dotyczące liczby uczestników, dlatego organizujemy dwa przejazdy, jeden po drugim. Niezmiennie obowiązywać będą także zapisy, o których poinformujemy wkrótce. Czekają na Was dwie trzynastokilometrowe, pełne zjazdów i podjazdów trasy i co najważniejsze – tym razem każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w obu przejazdach!W godzinach 17:00 – 17:30 oraz 19:00 – 19:30 wydawane będą opaski, bez których nie będzie można dołączyć do peletonu. Starty przejazdów przewidziane są na godzinę 18:00 oraz 20:00.Przed dołączeniem do wydarzenia, koniecznie zapoznaj się z nowymi obostrzeniami.
– W zgromadzeniu mogą uczestniczyć jedyne osoby zdrowe, nie manifestujące objawów chorób infekcyjnych.
– Uczestnicy są zobowiązani do zachowania dystansu społecznego odległości co najmniej 1,5 m między sobą, a w przypadku braku zachowania dystansu zakrywania ust i nosa.
– Ze względu na obostrzenia w każdym przejeździe może wziąć udział maksymalnie 150 osób.
– Na każde wydarzenie obowiązywać będą zapisy, o których poinformujemy wkrótce.
– Wszystkie zapisane osoby będą zobowiązane do odebrania opasek uprawniających do wzięcia udziału w przejeździe godzinę przed startem wydarzenia.
– Do peletonu nie będą mogły dołączyć osoby spoza listy zapisanych.
– Zmieniamy system zabezpieczenia przejazdu, tak aby nikt nie mógł dołączyć do peletonu w trakcie przejazdu.Bardzo prosimy o dostosowanie się do zaleceń Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Białymstoku. W trosce o nasze i Wasze zdrowie, musimy być bardzo ostrożni i dostosować się do nowych wymogów.
Dodatkowo, niezmiennie obowiązuje regulamin naszych przejazdów:
➡ W przejazdach mogą wziąć udział wyłącznie osoby poruszające się na rolkach, wrotkach lub nartorolkach, które posiadają co najmniej podstawowe umiejętności poruszania się oraz hamowania.
➡ Uczestnicy do 13 roku życia mają obowiązek uczestnictwa w przejeździe pod opieką osoby dorosłej.
➡ Osoby niepełnoletnie mają obowiązek jazdy w kasku oraz komplecie ochraniaczy. Zachęcamy jednak wszystkich do dawania dobrego przykładu najmłodszym rolkarzom.
* * *
Nightskating to cykl największych imprez rolkowych na Podlasiu, polegający na przejazdach rolkarzy głównymi ulicami miasta wieczorną porą, które pozwalają spojrzeć na Białystok z nieco innej perspektywy oraz stworzyć radosną i bezpieczną przestrzeń dla wszystkich sympatyków ośmiu kółek. Pragniemy popularyzować rolkarstwo oraz wrotkarstwo jako sport oraz formę rekreacji dla wszystkich, niezależnie od wieku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji.
* * *
ORGANIZATOR:
– Białostockie Stowarzyszenie Rolkarskie – http://bsrolkarskie.pl/
SPONSOR TYTULARNY:
– Toyota Auto Park Białystok
PATRONAT HONOROWY:
– Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Białegostoku – http://www.bialystok.pl/
– Patronat Honorowy Marszałka Województwa Podlaskiego –
https://www.wrotapodlasia.pl/
PARTNERZY:
– BEREZ Renowacja Łożysk
– Black & Yellow Skating
– Białystok – Eska Info
– Grupa Ratownicza Medival – Białystok
– Jarek Gk – prezenter muzyczny
– Yellow – Przemysław Kukliński
* * *
CHCESZ NAS WESPRZEĆ?
Zapraszamy wszystkie pełnoletnie osoby, które tak jak nas – kręcą rolki, do dołączenia do Białostockiego Stowarzyszenia Rolkarskiego, w którym #TworzymyRolkowyBiałystok. Szukamy młodych i energicznych osób, które lubią pracować w grupie, a przy okazji chcą się nauczyć czegoś nowego i stać się częścią społeczności, która aktywizuje Białystok: http://bsrolkarskie.pl
Jeżeli podobają Ci się efekty naszej pracy i chcesz wesprzeć nas finansowo, prosimy o przesyłanie darowizn w dowolnej kwocie na poniższe konto. Wszelkie datki pomogą nam podnieść jakość organizowanych przez nas wydarzeń.Białostockie Stowarzyszenie Rolkarskie BSR
Nr konta bankowego: 13 1020 1332 0000 1802 0996 5155
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

Przeczytaj więcej
Barokowe ogrody sztuki
Barokowe Ogrody Sztuki 2019