[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Tor Wschodzący Białystok

Organizator

Miejskoaktywni
Telefon
85 665 28 70
Email
marketing@bosir.bialystok.pl
Strona WWW
http://www.miejskoaktywni.pl

Miejsce

Tor Wschodzący Białystok
Krywlany, 15-001 Białystok

Data

21 Cze 2020
Wydarzenie się odbyło

Godzina

10:00 - 17:00

Koszt

200 zł

Motopiknik na Torze Wschodzący Białystok

Jazdy samochodowe z pomiarem czasu w piknikowym klimacie – takie wydarzenie szykuje się w niedzielę na Torze Wschodzący Białystok.

Informacje od organizatora:

Będzie okazja do sprawdzenia się przed rajdem samochodowym i zacieśniania więzi w środowisku motosportowym.

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza w niedzielę, 21 czerwca na Track Day, czyli rajdową imprezę samochodową na Torze Wschodzący Białystok. To wydarzenie szczególnie ważne dla kierowców startujących w Samochodowych Mistrzostwach Białegostoku (kolejna runda zawodów odbędzie się na naszym torze w przyszły weekend). Niedzielne spotkanie będzie okazją do integracji rajdowego środowiska, a także do sprawdzenia swoich umiejętności i możliwości własnego samochodu w bezpiecznych, torowych warunkach i podejrzenia konkurencji. Ideą imprezy jest nie tylko doskonalenie techniki jazdy, ale – przede wszystkim – możliwość dzielenia czasu na torze z fanami motoryzacji.

W treningu może wziąć udział do 30 samochodów. Uczestnicy pikniku będą wjeżdżać na toru według harmonogramu ustalonego na dniu imprezy – w zależności od liczby uczestników, w sesjach oraz blokach pomiarowych (konfiguracja toru w trakcie trwania imprezy zostanie zmieniona).

Program dnia:

  • godz. 10:00–11:00 – rejestracja i odprawa uczestników
  • godz. 11:00–17:00 – jazdy swobodne, zapoznawcze oraz poszczególne przejazdy pomiarowe.

Koszt treningu to 200 zł od osoby. Zapisy i płatności przyjmowane są w harmonogramie obiektu na stronie Miejskoaktywni, za pomocą aplikacji, gdzie widoczna jest liczba dostępnych miejsc.

Można także wziąć udział w imprezie bez wcześniejszej rezerwacji, jednak jedynie pod warunkiem wolnych miejsc. Zgodnie z najnowszymi wytycznymi sanitarnymi obiekt nie jest dostępny dla publiczności. Na torze mogą przebywać jedynie osoby związane z jazdami – kierowcy, ich pasażerowie lub mechanicy.

Na torze zgodnie z regulaminem obowiązują ograniczenia poziomu hałasu emitowanego przez układ wydechowy. Zalecamy także używanie kasku ochronnego w czasie jazdy samochodem.

Obowiązkowe używanie kasku ochronnego dotyczy natomiast jazdy samochodem z klatką ochronną oraz samochodem typu kabriolet.

Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie, podpisanie i przekazanie obsłudze toru oświadczenia (do pobrania na naszej stronie), co znacznie usprawni proces rejestracji. Koniecznie należy również zapoznać się z regulaminem obowiązującym na torze.

Przeczytaj więcej
XVIII Świąteczny Nocny Maraton Pływacki
XVIII Świąteczny Nocny Maraton Pływacki