Polska - Estonia u 21

Organizator

Polski Związek Piłki Nożnej
Telefon
22 551 22 53
Email
pzpn@pzpn.pl
Strona WWW
http://www.pzpn.pl

Miejsce

Stadion Miejski w Białymstoku
Słoneczna 1, 15-323 Białystok

Data

10 Wrz 2019

Godzina

18:00 - 21:00

Koszt

15-20 zł

Mecz eliminacji Mistrzostw Europy U-21 – Stadion Miejski w Białymstoku.

Na Stadionie Miejskim w Białymstoku reprezentacje Polski i Estonii zmierzą się w eliminacjach do Mistrzostw Europy U-21. Mecz zostanie rozegrany 10 września 2019 r. Organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej.

Mecz eliminacji Mistrzostw Europy U-21 reprezentacji Polski i Estonii będzie niecodziennym widowiskiem sportowym, które z pewnością zgromadzi liczną rzeszę kibiców, a rywalizacja przebiegać będzie na najwyższym poziomie. Będzie to pierwszy mecz o tak wysokiej randze, ponieważ dotychczasowe miały charakter towarzyski.

– Cieszę się, że w Białymstoku odbędzie się tak prestiżowe wydarzenie. To także szansa na promocję miasta, Stadionu Miejskiego i budowanie sportowego wizerunku stolicy Podlasia. Serdecznie zapraszam wszystkich na ten mecz. Niech to wydarzenie stanie się prawdziwym świętem sportu w naszym mieście – powiedział prezydent Tadeusz Truskolaski.

Polski Związek Piłki Nożnej (organizator meczu) przekaże pulę 1000 bezpłatnych biletów, które zostaną rozdystrybuowane do białostockich szkół. Pakiet bezpłatnych wejściówek otrzymają również białostockie kluby i szkółki piłkarskie.

Procesem dystrybucji biletów zajmuje się Polski Związek Piłki Nożnej. Sprzedaż odbywa się na platformie www.bilety.laczynaspilka.pl.

Mistrzostwa Europy U-21 w piłce nożnej to rozgrywki organizowane co 2 lata przez UEFA. Uczestniczą w nich europejskie reprezentacje składające się z zawodników do 21 lat.

(oprac. Kamila Bogacewicz)

źródło: https://www.bialystok.pl/

Przeczytaj więcej
Under Forest Drift Event VIII - Zakończenie Sezonu.
Under Forest Drift Event VIII – Zakończenie Sezonu.