[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
SZUBZDA KURS AFISZ

Organizator

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku
Telefon
85 676 72 21
Email
ksiaznica@ksiaznicapodlaska.pl
Strona WWW
http://www.ksiaznicapodlaska.pl

Miejsce

Białystok
15-001 Białystok

Data

15 Lut 2021
Wydarzenie się odbyło

Godzina

19:00 - 20:00

Koszt

Darmowy

Kurs pisania piosenek z Krzysztofem Szubzdą

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza w dniach 15-19.02.2021, codziennie o godz. 19.00 na swój fanpage na Facebooku , na kurs pisania piosenek, przygotowany przez Krzysztofa Szubzdę. 

Informacje od organizatora:

Krzysztof Szubzda – z wykształcenia prawnik, z doświadczenia kabareciarz (kabarety: Widelec i Hrabi) oraz dziennikarz: radiowy, prasowy i telewizyjny (PR Trójka, „Kurier Poranny”, „Charaktery”, TVP), ale przede wszystkim konferansjer z coraz dłuższym stażem. Scenarzysta i reżyser filmowy (Czarna Dama) i sceniczny (teatralizowane gale i wydarzenia w Operze i Filharmonii Podlaskiej) oraz autor piosenek i książek, m.in. O życiu ze śmiertelnie poważnym humorem, Mała księga przytulań i uścisków.

Nagrania festiwalowych wydarzeń będą także dostępne na kanale YouTube Książnicy Podlaskiej (https://www.youtube.com/channel/UCDuwwa4Lsp-xjGzZi09mXjg).  

Program festiwalu dostępny jest na stronie internetowej Książnicy Podlaskiej: https://ksiaznicapodlaska.pl/wydarzenia/v-edycja-festiwalu-literackiego-autorzy-i-ksiazki-podlaskie-podsumowanie/

Przeczytaj więcej
Nadzieja na Jutro Piknik i Turniej Charytatywny Fundacja Naszpikowani Nasz gość Michał Wiśniewski
Nadzieja na Jutro / Piknik i Turniej Charytatywny / Fundacja Naszpikowani / Nasz gość : Michał Wiśniewski