[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Koncert: Naszym bohaterom

Organizator

Wschodzący Białystok
Telefon
85 879 79 79
Email
prezydent@um.bialystok.pl
Strona WWW
https://www.bialystok.pl/

Miejsce

Stadion Miejski w Białymstoku
Słoneczna 1, 15-323 Białystok

Data

19 Wrz 2020

Godzina

18:00 - 23:15

Koszt

Darmowy

Koncert: Naszym bohaterom

Informacje od organizatora:

Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski zaprasza na koncert w podzięce wszystkim pracownikom służby zdrowia zaangażowanym w walkę z koronawirusem:

Naszym bohaterom

wystąpią:
18:00 Paweł Stasiak z zespołem PAPA D
19:00 Viki Gabor
20:00 Cleo
21:10 Michał Szpak
22:15 Mrozu

19 września 2020, godz. 18:00
Stadion Miejski w Białymstoku, ul. Słoneczna 1
bilety – 10 zł, wkrótce dostępne na stronie https://bilety.bok.bialystok.pl/

Paweł Stasiak z zespołem PAPA D – grupa muzyczna grająca muzykę pop, new romantic i dance powstała w 1984 roku z inicjatywy producentów muzycznych – Sławomira Wesołowskiego i Mariusza Zabrodzkiego wówczas znana pod nazwą Papa Dance. Utwory “Monaliza”, “Naj Story” czy “Ocean wspomnień” to tylko niektóre z przebojów zespołu, którymi na stałe wpisali się w historię polskiej muzyki rozrywkowej.

Od 2007 r. grupa działa pod nazwą Papa D, a w 2019 z okazji jubileuszu 35-lecia pracy artystycznej, ukazała się składankowa płyta “PAPA D 35 lat”, zawierająca 20 nagrań, w tym dwie nowe piosenki “Teraz” i “Wiecznie młodzi”.

Viki Gabor – piosenkarka najmłodszego pokolenia, na scenie zadebiutowała w programie TVP2 – The Voice Kids. Swój pierwszy singiel zatytułowany “Time” wydała w 2019 r. W tym samym roku wystąpiła w Sopocie na TOP Of The TOP Sopot Festival – Young Choice Awards, a także wzięła udział w Eurowizji Junior, którą wygrała z piosenką “Superhero”.

W 2020 wydała singiel “Ramię w ramię”, który nagrała w duecie z Kayah, a także kolejne: “Getaway”, “Forever and a Night” oraz “Not Gonna Get It”. Jej debiutancki album “Getaway” (Into My Imagination)” ma ukazać się 4 września 2020.

Cleo – wokalistka, autorka tekstów, malarka, projektantka. Od samego początku kształtowała swój wokal w kierunku muzyki soul, gospel, r’n’b, funk i hip hop.

Odkryta przez Donatana wydała w 2013 roku singiel “MY SŁOWIANIE”, który stał się jednym z największych hitów radiowych, został wyświetlony na kanale YouTube łącznie w różnych wersjach około 100 milionów razy. Cleo w roku 2014 reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji. Wydana rok później płyta “Hiper/Chimera” uzyskała status potrójnej platyny. Cleo jest najpopularniejszą Polską wokalistką w sieci, jej profile społecznościowe zgromadziły ponad półtora miliona fanów a jej teledyski na YouTube wyświetlono około 200 milionów razy. W 2016 roku Cleo wydała swój drugi album “Bastet”, który już przed trafieniem do sklepów na etapie przedsprzedaży uzyskał status złotej płyty.

Jest laureatką dwóch Superjedynek i dwóch nagród Eska Music Awards, zdobywczynią statuetek na festiwalach TOPtrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal.

Michał Szpak – wokalista, zdobywca drugiego miejsca w programie TVN X-Factor w 2011 r. Zwycięzca Festiwalu Piosenki Rosyjskiej z utworem “Oczy czarne” w 2013 r. Laureat nagrody SuperPremiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz nagrody w kategorii SuperArtysta oraz Grand Prix Złote Opole 2016 na 53. KFPP. Reprezentant Polski z utworem Color of Your Life w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016 r.

Debiutancki album Michała Szpaka “Byle Być Sobą” uzyskał w 2016 r. status platynowej płyty, by w 2018 r. pokryć się podwójną platyną. W tym samym roku wydał swój drugi album zatytułowany “Dreamer”, który zdobył uznanie krytyków muzycznych i jest gorąco przyjmowany przez publiczność.

Mrozu – to producent muzyczny, kompozytor, autor tekstów, który łączy blues, soul i rock’and’roll. To jeden z ciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej, czego dowód daje na energetycznych koncertach ze swoim rasowo brzmiącym zespołem. Jest zdobywcą wielu muzycznych nagród, szturmem podbił listy przebojów, a numery “Jak nie my to kto” czy “Nic do stracenia” śpiewa cała Polska.

Trzeci album artysty pt. “Rollercoaster” uzyskał status platynowej płyty. “ZEW”, nominowany do Fryderyków w kategorii alternatywa, pokrył się złotem i zyskał uznanie zarówno wśród fanów jak i krytyków muzycznych. W zeszłym roku single “Napad” i “Aura” zagościły na stałe na notowaniach wielu stacji radiowych.

Tagi:
Przeczytaj więcej
Piknik Rodzinny przed meczem z Legią Warszawa
Piknik Rodzinny przed meczem z Legią Warszawa.