[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
kobiety na tor

Miejsce

Tor Wschodzący Białystok
Krywlany, 15-001 Białystok

Data

09 Mar 2019
Expired!

Godzina

11:00 - 15:00

Kobiety na Tor Wschodzący Białystok

Wjazd za symboliczną złotówkę oraz porady od kierowców, dla których motoryzacja to zdecydowanie więcej, niż jazda na zakupy – wszystko zgodnie z potrzebami kobiet i z myślą o nich.

Sprzeciwiamy się stereotypom związanym z tego typu obiektami. Wbrew pozorom takie miejsca wcale nie są przeznaczone tylko dla mężczyzn, zapalonych automaniaków, wyczynowych rajdowców i motocyklistów. Równie dobrze mogą z nich korzystać przedstawicielki płci pięknej. Najlepszym tego przykładem w Białymstoku jest Kamila Pałka. Na co dzień pielęgniarka, która ma oryginalne zainteresowania – trenuje drift, czyli technikę jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu. Będzie można ją spotkać na wydarzeniu Kobiety na Tor Wschodzący Białystok, które organizujemy z okazji Dnia Kobiet. Każdy zainteresowany będzie mógł poznać jej rozwijającą się historię miłości do pewnej e30*, skorzystać z porady, choćby nawet zapraszając na fotel pasażera w swoim aucie i przejechać się z nią po obiekcie.

Panie za wjazd na tor zapłacą 1 zł. Będą na uprzywilejowanej pozycji, co nie oznacza, że panowie nie mogą być z nami tego dnia – oni zapłacą tylko 10 zł za przejazd. Wszyscy uczestnicy imprezy otrzymają specjalne samochodowe upominki.

W tym dniu każdy uczestnik będzie mógł sobie przećwiczyć na obiekcie: rozwijanie prędkości na prostej, wchodzenie w zakręty, opanowanie nadsterowności i podsterowności pojazdu, być może jazdę slalomem, czyli wszelkie manewry kierownicą. Nawet mniej doświadczeni kierowcy mogą czuć się tu bezpiecznie – obiekt ma specjalne zabezpieczenia i przeznaczony jest do doskonalenia technik jazdy pojazdem. Dlatego mogą po nim jeździć także osoby bez prawa jazdy. Muszą mieć tylko w czym podnosić umiejętności, ale to już zostawiamy do ogarnięcia – zwłaszcza z okazji święta kobiet – miłym kolegom, chłopakom, mężom, tatusiom, wujkom…

Fachową pomocą na torze będzie służył także Paweł Danilczuk z Grupa “Rajdowy Felix” – kierowca rajdowy, który prowadzi interesujący vlog motoryzacyjny na kanale YouTube Felixiada: https://www.youtube.com/user/felixiada

*informacja dla niewtajemniczonych – e30 to samochód BMW

Przeczytaj więcej
zimowe psie przedszkole
ZIMOWE PSIE PRZEDSZKOLE