[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Klipsy Panda - koncert

Organizator

Białostocki Ośrodek Kultury
Telefon
85 746 13 11
Email
sekretariat@bok.bialystok.pl
Strona WWW
https://bok.bialystok.pl/
Bilety

Miejsce

Kawiarnia Muzyczna FAMA
Legionowa 5, 15-281 Białystok

Więcej informacji

Bilety

Data

07 Mar 2020

Godzina

22:00 - 23:30

Koszt

15 zł - 25 zł

Klipsy Panda – koncert

W ramach Festiwalu ¿Underground/Independent? 2020, Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na koncert zespołu: KLIPSY PANDA

Informacje od organizatora:

7 marca 2020, godz. 22:00
Klub FAMA, ul. Legionowa 5

bilet: 15 zł lub karnet 25 zł (koncert + 2 filmy z pokazu Pora Zwyrola: Wieczór z morderczymi zakonnicami) – wkrótce w kasie kina i na stronie internetowej.

Klipsy Panda grają elektroniczny synthpop/electro punk inspirowany brzmieniami lat 80.
To niewzruszeni ambasadorzy retro, apologeci disco kuli, szoguni lat 80., punkrockowcy electro, którzy swoim szoł sprawiają, że parkiet wrze nawet gdy nie ma parkietu.

“Jesteśmy duetem z Warszawy i gramy muzykę elektroniczną, która od dzieciństwa nam towarzyszyła, jak większości osób urodzonych na początku lat 80. Znamy się ponad pół życia, ale pomysł, żeby razem grać powstał w sierpniu 2013.”

Klipsy Panda o sobie

Po roku wypuściliśmy nasze pierwsze EP “Miłość, Pokój, Klipsy, Panda”, które pokazało co w nas siedzi (do pobrania z bandcamp: https://klipsypanda.bandcamp.com/album/mi-o-pok-j-klipsy-panda).
Kolejnym marzeniem, które udało nam się zrealizować było wydanie płyty winylowej, co udało nam się z zaprzyjaźnionym zespołem Sue Ryder. Potem ten materiał rozszerzony o utwory z kolejnej epoki ukazał się w bardzo limitowanym nakładzie na kasetach.

Chcąc pokazać nasze inspiracje i jednocześnie zaspokajając głód muzyczny naszych fanów, w 2017 roku nagraliśmy EP z coverami (do pobrania z bandcamp: https://klipsypanda.bandcamp.com/album/loco-lucky).

W lutym 2019 roku wydaliśmy płytę “Blask!”, na której znalazło się 10 utworów. Jest ona dostępna na CD oraz w serwisach streamingowych”.

Przeczytaj więcej
Aktywne dźwięki - muzykujemy i brykamy warsztaty dla dzieci 2-4
Aktywne dźwięki – muzykujemy i brykamy warsztaty dla dzieci 2-4.