Kino pod gwiazdami

Organizator

Podlaskie Śniadanie Mistrzów
Email
podlaskiesniadanie@gmail.com
Strona WWW
https://www.facebook.com/PodlaskieSniadanieMistrzow/

Miejsce

Pałac Branickich w Białymstoku
Jana Kilińskiego 1, 15-089 Białystok

Data

10 Sie 2019

Godzina

21:00 - 02:00

Koszt

bezpłatne

Kino Pod Gwiazdami vol.2

Informacje od organizatora:

Po raz kolejny zapraszamy wszystkich wieczorem do Ogrodów Pałacu Branickich na wyjątkowy seans w pięknym parku, ozdobionym milionem światek…

SEANS PIERWSZY – po 21:00
KSZTAŁT WODY.

Od 15. roku życia
Elisa nie miała łatwego życia. Jest sierotą, która nigdy nie poznała swoich rodziców. Jest niema, co oznacza, że automatycznie skazywana na bycie gorszą. W świecie, w którym żeby coś osiągnąć, trzeba przepychać się łokciami, jest skazana na życie z miesiąca na miesiąc i usługiwanie bardziej przebojowym ludziom. Elisa ma jednak coś, czego inni nie mają: ogromną empatię i jeszcze większą wyobraźnię. Cechy te przydadzą jej się w laboratorium rządowym, w którym pracuje jako sprzątaczka, a w którym spotyka pewnego dnia uwięzionego przez wojsko stwora rodem z hollywoodzkich horrorów. Gdy jednak zaczyna mu się przyglądać i go poznawać, uświadamia sobie, że to nie żadna bestia, lecz wrażliwa i krucha istota, która została już w dniu urodzenia skazana na życie w cierpieniu w świecie ludzi.
https://www.youtube.com/watch?v=DaahLDHc1zU

SEANS DRUGI około 23:30
TRZY BILLBOARDY ZA EBBING, MISSOURI, 2017

FILM WYŁACZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH
Małe miasteczko na amerykańskiej prowincji. Od morderstwa córki Mildred Hayes (nagrodzona Oscarem Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice reklamowe na drodze wiodącej do miasteczka i maluje na nich prowokacyjny przekaz, skierowany do szanowanego przez lokalną społeczność szefa policji, szeryfa Williama Willoughby’ego (nominowany do Oscara Woody Harrelson). Gdy do akcji wkracza zastępca szeryfa, posterunkowy Dixon (Sam Rockwell) – niezrównoważony, porywczy maminsynek, któremu zarzuca się zamiłowanie do przemocy – starcie między Mildred Hayes a lokalnymi siłami porządkowymi przeradza się w otwartą wojnę.
https://www.youtube.com/watch?v=k1tU3Ivop_U

INFORMACJE ORGANIZACYJNYJNE:
1. W naszym kinie pojawi się “bar” z kawą, lemoniadą popcornem i innymi smakołykami przygotowanymi przez Stara Szkoła
2. Mamy zamówione kilkadziesiąt leżaków, ale zapowiada się Was duuużo więcej, więc KONIECZNIE weżcie swoje koce.
3. Weź pod uwagę, że zaplanowane filmy nie są odpowiednie dla dzieci.
4. Starajcie się nie zakłucać seansu pozostałym, przestrzegajcie wyznaczonych ściezek, aby nie przechodzić przed ekranem czy projektorem, nie wprowadzajcie rowerów do strefy “widowni”, jesli masz leżak lub krzesełko zajmij miejsce w dalszej części widowni, zostawiając miejsce bliżej dla widzów na kocach.
5. OBOWIĄZUJE ZAKAZ WNOSZENIA ALKOHOLU I innych NAPOJÓW W SZKLANYCH OPAKOWANIACH! Będą rekwirowane.

WSTĘP WOLNY

Przeczytaj więcej
Jumperowe Pożegnanie Wakacji
Jumperowe Pożegnanie Wakacji