Gala Fundacji Naszpikowani / Koncert Charytatywny Kamil Bednarek.

Organizator

Fundacja Naszpikowani
Telefon
697404889
Email
kontakt@naszpikowani.pl
Strona WWW
http://naszpikowani.pl
bilety

Miejsce

Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku
Odeska 1, 15-406 Białystok

Więcej informacji

bilety

Data

05 Lis 2019

Godzina

18:30 - 22:00

Koszt

139 zł

Gala Fundacji Naszpikowani / Koncert Charytatywny Kamil Bednarek.

Fundacja Naszpikowani zaprasza na wydarzenie, które odbędzie się dnia 5 listopada 2019 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

Informacje od organizatora:

Organizujemy Galę Fundacji Naszpikowani połączoną z Koncertem Charytatywnym. Nowy Wymiar Pomocy na którym wystąpi Kamil Bednarek oraz zespół Out Of Frame.

Wśród zaproszonych gości są między innymi nasi Ambasadorzy. Wojciech Nowicki, Joanna Fiodorow, Kamila Lićwinko, Piotr Lisek, Rafał Grzyb. Wiele znanych, ważnych osób znanych ze świata sportu i zdrowia.

Dochód z Gali i koncertu przeznaczony będzie w całości na działalność statutową Fundacji Naszpikowani. Pozyskane środki umożliwią nam zachowanie ciągłości obecnym i nowym Podopiecznym.

Fundacja Naszpikowani funkcjonuje już od czterech lat. Została powołana w celu ratowania życia i zdrowia chorych na nowotwory krwi i inne nowotwory, niesienia pomocy dorosłym oraz dzieciom tj. Podopiecznym Fundacji oraz reprezentowanie ich na zewnątrz, a zwłaszcza wobec instytucji zobowiązanych do leczenia i opieki.
Od początku naszej działalności zorganizowaliśmy wiele mniejszych lub większych akcji edukacyjnych i rekrutacyjnych. Objęliśmy opieką Pacjentów Oddziału Hematologii USK w Białymstoku. W miarę możliwości wspieramy Oddział Onkologii Klinicznej i Hematologii Szpitala im. dr Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Opiekujemy sięnaszymi małymi Podopiecznymi przebywającymi w UDSK im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku i w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy.

Przeczytaj więcej
Swietłana Lebiedź: Taniec
Swietłana Lebiedź: Taniec