[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo

Organizator

Freekwencja Festiwal

Miejsce

Białystok
15-001 Białystok

Data

28 Cze 2020 - 12 Lip 2020
Wydarzenie się odbyło

Godzina

12:00 - 12:00

Koszt

Darmowy

Freekwencja Festiwal – za darmo w mieście z najwyższą frekwencją

Artyści ogłaszają challenge miast, czyli darmowy festiwal dla mieszkańców danego miasta z najwyższą frekwencją w wyborach!

Informacje od organizatora:

Oddanie głosu w wyborach na prezydenta może przyczynić się do zorganizowania udziału festiwalu muzycznego w Waszym mieście.

O CO CHODZI?

Za chwilę wybory i jak zwykle z tej okazji pojawia się wiele inicjatyw profrekwencyjnych zachęcających do oddania głosu. W tym roku postanowiliśmy wspólnie zaproponować Wam coś wyjątkowego i zachęcić do głosowania festiwalowiczów i fanów muzyki.

Deklarujemy, że na zaproszenie miasta które podejmie nasz challenge, w którym frekwencja wyborcza obliczona średnio dla obu tur wyborów będzie najwyższa, stawimy się by zagrać na darmowym festiwalu. Wszyscy artyści uczestniczący w akcji zrzekają się swojego honorarium.

KIEDY?

Ciągle czekamy na zmianę przepisów pozwalających na organizację tego typu wydarzeń, więc na ten moment nie jesteśmy w stanie jednoznacznie podać terminu. Wierzymy, że po wyłonieniu zwycięskiego miasta wspólnie sprawnie ustalimy szczegóły i ogłosimy datę festiwalu.

KTO?

Artyści, którzy złożyli deklarację udziału w akcji to:
Artur Rojek,
Clock Machine,
Daria Zawiałow,
Dawid Podsiadło,
Krzysztof Zalewski,
Miuosh,
Mrozu,
Organek,
Pezet,
Ralph Kaminski,
Sokół i
Żabson.
Lista nie jest zamknięta! Zapraszamy chętnych wykonawców do dołączenia.

GDZIE?

Do akcji zapraszamy miasta, które będą w stanie zapewnić odpowiednią infrastrukturę do organizacji i realizacji festiwalu w takiej skali. Przyjęliśmy, że są to miasta powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Z każdej części Polski będziecie w stanie swobodnie i sprawnie dojechać do takiego miejsca.JAK SIĘ ZAANGAŻOWAĆ?
To banalnie proste – jeśli chcesz, byśmy zagrali w Twoim mieście – idź na wybory!

Przeczytaj więcej
trening w domu
Trening w domu na medal. #zostańwdomu