[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Filmowy Dzień Kobiet Co przyniesie jutro

Organizator

Białostocki Ośrodek Kultury
Telefon
85 746 13 11
Email
sekretariat@bok.bialystok.pl
Strona WWW
https://bok.bialystok.pl/
Bilety

Miejsce

Kino Forum
Legionowa 5, 15-281 Białystok

Więcej informacji

Bilety

Data

08 Mar 2020

Godzina

14:00 - 15:45

Koszt

13 zł - 16 zł

Filmowy Dzień Kobiet: Co przyniesie jutro

Wspólnie z dystrybutorem M2 Films, Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu “Co przyniesie jutro” – intymnym, poruszającym i pełnym emocji portrecie kobiety, która układa swoje życie na nowo.

Informacje od organizatora:

Filmowy Dzień Kobiet: Co przyniesie jutro

8 marca 2020, godz. 14:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5

Bilet: 13 zł / Panie, 16 zł / Panowie – w kasie kina i stronie internetowej.

Kino wielkich emocji, intensywna, a jednocześnie niezwykle intymna opowieść, w której znajdziemy bezsilność i zagubienie, które tak często towarzyszą miłosnym kryzysom, ale także chwile śmiechu, wzruszenia i radości, które tak nieoczekiwanie odkrywamy w momentach życiowych przełomów.

To nie jest kolejny film o tym, że życie zaczyna się po rozstaniu, a przed nami tylko najlepsze chwile. I że wystarczy zapisać się na kurs tańca, żeby wszystko wróciło do normy. To szczery, intymny, poruszający i pełen emocji portret kobiety, która próbuje ułożyć swoje życie na nowo, po tym, jak rozsypało się na tysiące kawałków, gdy jej mąż odszedł do innej kobiety. W roli głównej znakomita Annette Bening.

W roli głównej czterokrotnie nominowana do Oscara i dwukrotnie nagrodzona Złotym Globem Annette Bening („American Beauty”, „Wszystko w porządku”). „To jej najlepsza i najbogatsza rola od wielu lat!” – czytamy w Screen Daily. „Wspaniała kreacja, emocjonalny nokaut” – Forbes, „Fascynująca!” – dodaje Vulture. U boku aktorki zobaczymy Billa Nighy’ego („To właśnie miłość”, „Czas na miłość”) oraz gwiazdę serialu „The Crown”, Josha O’Connora.

Przeczytaj więcej
Tańce na medal! - Białystok
Tańce na medal! – Białystok