[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Filmowe Podlasie Atakuje! 2020

Organizator

Kino FORUM
Telefon
85 746 13 20
Strona WWW
https://bok.bialystok.pl/repertuar/

Miejsce

Kino Forum
Legionowa 5, 15-281 Białystok

Data

17 Paź 2020
Wydarzenie się odbyło

Godzina

16:00 - 20:00

Koszt

Darmowy

Filmowe Podlasie Atakuje! 2020

Białostocki Ośrodek Kultury – DKF “GAG” zaprasza na premierowy pokaz najnowszego zestawu Filmowe Podlasie Atakuje! 2020!

Informacje od organizatora:

To już 17. edycja wielkiego święta podlaskiego kina – twórców i widzów!

17 października 2020, od godz. 16.00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
wstęp wolny

Po pokazach filmowych zapraszamy do Klubu Fama na uroczyste ogłoszenie wyników, wystawę grafik Marii Dek oraz koncert (szczegóły wkrótce).

Lista zakwalifikowanych filmów – wkrótce.
Na zgłoszenia czekamy jeszcze do 7 października – Szczegóły.

Pamiętajcie, że Jurorami jesteście Wy i to właśnie Wasze głosy zdecydują, do kogo trafi Nagroda ZŁOTEGO GOLFA, czyli NAGRODA PUBLICZNOŚCI!
Zdobędzie ją jeden film wybrany z całego konkursu, na który publiczność odda najwięcej głosów. Będzie to nagroda w wysokości 1.000 zł!

Przypominamy, że oprawę graficzną tegorocznej odsłony FPA! przygotowała Maria Dek – autorka i ilustratorka książek wydawanych na całym świecie. Maria uwielbia prowadzić warsztaty z dziećmi. Prywatnie jest mamą Julka. Mieszka i tworzy w Puszczy Białowieskiej.

FILMOWE PODLASIE ATAKUJE! to jedna z najbardziej rozpoznawalnych akcji promujących kino niezależne, a zarazem platforma filmu autorskiego, artystycznego, nieprofesjonalnego i eksperymentalnego. Wśród twórców są poeci, dziennikarze, studenci szkół artystycznych i filmowych, artyści i niezależni filmowcy, którzy kręcą fabuły, dokumenty, klipy i animacje. Jedni dopiero debiutują, inni od lat nagradzani są na ogólnopolskich festiwalach.

Przeczytaj więcej
RENATA PIATKOWSKA AFISZ
Spotkanie online z Renatą Piątkowską