[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Dzień Kobiet w Muzeum Wojska w Białymstoku

Organizator

Muzeum Wojska w Białymstoku
Telefon
85 741-64-49
Email
biuro@mwb.com.pl
Strona WWW
https://mwb.com.pl

Miejsce

Muzeum Wojska w Białymstoku
ul. Jana Kilińskiego 7, 15-089 Białystok

Data

08 Mar 2020

Godzina

11:00 - 12:30

Koszt

Darmowy

Dzień Kobiet w Muzeum Wojska w Białymstoku

W najbliższą niedzielę, 8 marca, Muzeum Wojska w Białymstoku zaprasza na bezpłatne warsztaty edukacyjne. Na ten szczególny dzień przygotowano ofertę kierowaną zarówno do dzieci jak i osób dorosłych.

Informacje od organizatora:

Warsztaty pt. „Kwiatek dla mamy” przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od lat 7. W trakcie zajęć uczestnicy poznają tradycje wojskowe i obejrzą fotografie ze zbiorów muzeum. W części praktycznej wykonają kwiaty z bibuły, którymi będą mogli obdarować swoje najbliższe – mamy, babcie. Warsztaty poprowadzi Piotr Gutowski.

Na zajęcia pt. „W kobiecie siła” zapraszamy dorosłych. W trakcie zajęć uczestnicy porozmawiają o trudnych emocjach. Będą trenować ich rozpoznawanie oraz nauczą się sobie z nimi radzić. Warsztaty mają na celu aktywizację oraz wsparcie samorozwoju kobiet i mężczyzn. Zajęcia poprowadzi Katarzyna Kujawa.

Początek zajęć o godzinie 11.00. Czas trwania to 90 minut. Wstęp wolny, z powodu ograniczonej liczby miejsc decydować będzie kolejność zapisów. Zgłoszenia przyjmujemy w kasie Muzeum (ul. J. Kilińskiego 7, Białystok, wtorek – niedziela, godz. 9.30 – 17.00) oraz telefonicznie (85 741 64 49).

Przeczytaj więcej
holi festival Białystok
Holi Święto Kolorów w Białymstoku – zakończenie lata