[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
Dzień Kobiet na Torze Wschodzący Białystok

Organizator

Miejskoaktywni
Telefon
85 665 28 70
Email
marketing@bosir.bialystok.pl
Strona WWW
http://www.miejskoaktywni.pl

Miejsce

Tor Wschodzący Białystok
Krywlany, 15-001 Białystok

Data

08 Mar 2020

Godzina

11:00 - 15:00

Koszt

1 zł

Dzień Kobiet na Torze Wschodzący Białystok

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalne wydarzenie na marcowe święto pań. Ten kto szuka nieszablonowego pomysłu na uczczenie Dnia Kobiet, na pewno się nie zawiedzie.

Informacje od organizatora:

Bezpieczne szybkie jazdy w bardzo promocyjnej cenie i spotkanie z białostocką drifterką – już 8 marca na Torze Wschodzący Białystok.

Motoryzacja przestała być domeną wyłącznie mężczyzn. W świecie pojazdów, techniki ich prowadzenia, zawodów i wydarzeń motoryzacyjnych są również kobiety. To właśnie im poświęcony będzie pierwszy w tym roku dzień otwarty na Torze Wschodzący Białystok. Każdy kto Dzień Kobiet chce obchodzić w szczególny, być może nieco nietypowy sposób, powinien wybrać się na białostocką motoarenę. W niedzielę 8 marca odbędzie się tu wydarzenie „Dzień Kobiet na Torze Wschodzący Białystok”. Zapewniamy sporą dawkę adrenaliny w trakcie jazd samochodowych, cenne porady o tym, jak prowadzić auto, ciekawe rozmowy i słodki poczęstunek.

Tor Wschodzący Białystok to miejsce nie tylko dla mężczyzn, rajdowców, automaniaków, motocyklistów. Korzystają z niego także panie, dla których motoryzacja jest wielką pasją. Jedną z nich jest Kamila Pałka – białostoczanka, która z powodzeniem trenuje drift, czyli technikę jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu. W mediach społecznościowych znana jest jako MotoFretka, gdzie opowiada m.in. swoim BMW e30, przygotowaniach do zawodów driftowych, zdobytych trofeach. Przy kawie, herbacie i słodkościach będzie można porozmawiać o jej wyjątkowej pasji, zaprosić na fotel pasażera, by dowiedzieć się jak prowadzić auto na torze.

8 marca na białostockiej motoarenie obowiązują promocyjne ceny. Panie za udział w swobodnych jazdach samochodowych zapłacą 1 zł (słownie: złotówkę!) za 10-minutową sesję. Z okazji święta przedstawicielki płci pięknej będą na uprzywilejowanej pozycji, ale nie będzie to jednak impreza zamknięta. Panowie w Dniu Kobiet mogą skorzystać z naszego obiektu, także w promocyjnej cenie – za przejazd zapłacą tylko 10 zł. Opłata będzie pobierana gotówką na miejscu w dniu wydarzenia.

W Dniu Kobiet każdy kierowca na Torze Wschodzący Białystok będzie mógł poćwiczyć wchodzenie w zakręty, opanowanie nadsterowności i podsterowności pojazdu, wszelkie manewry kierownicą. Obiekt przeznaczony jest do doskonalenia techniki jazdy, dlatego mogą po nim jeździć także osoby bez prawa jazdy.

Potrzebny jest własny pojazd.

Przeczytaj więcej
Jana Kilińskiego
Święto Ulicy Jana Kilińskiego