[LIVE] Koronawirus - sytuacja w województwie podlaskim na żywo
lodowisko

Miejsce

Lodowisko BOSIR
11 Listopada 28, 15-320 Białystok

Data

08 Mar 2019
Wydarzenie się odbyło

Godzina

16:00 - 20:30

Dzień Kobiet na Lodowisku i Wiosenne Wietrzenie Szaf

Święto przedstawicielek płci pięknej można celebrować na różne sposoby. Polecamy wyjście na łyżwy – tym bardziej, że bilety będą dużo tańsze – oraz ciekawe wydarzenie modowo-towarzyskie.

8 marca 2019 roku na Lodowisku Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji obowiązuje wyjątkowa promocja cenowa dla pań, panien, kobiet, dam, nastolatek, dziewczyn i dziewczynek korzystających z wypożyczalni sprzętu sportowego. Tylko w tym dniu wypożyczenie łyżew kosztuje 2 zł, wstęp z nimi na taflę również 2 zł. Zatem za godzinę jazdy na ślizgawce w wypożyczonych łyżwach wszystkie łyżwiarki – niezależnie od wieku i umiejętności łyżwiarskich – zapłacą łącznie tylko 4 zł! Tak tanio w tym sezonie jeszcze nie było! Na taflę zapraszamy w dwóch wejściach: w godz. 17:00-18:30 oraz 19:00-20:30.

Promocja cenowa to nie jedyny powód dla, którego 8 marca warto pojawić się na Lodowisku. Miejskoaktywni, Lodowisko Białystok / hala sportowo-rekreacyjna i centrum urodzinowe Party4YoU ogłaszają akcję Wiosennego Wietrzenia Szaf. Nadchodząca wiosna to idealny moment na porządki i odświeżenie swojej garderoby. Dlatego organizujemy akcję wymiany ubrań. Odbędzie się 8 marca 2019 roku w godz. 16:00-18:00 w lokalu Party4YoU na piętrze budynku przy ul. 11 Listopada 28.

To okazja, by swoim za małym lub za dużym ubraniom, nienoszonym dodatkom, nietrafionym prezentom, rzeczom które się nam znudziły i zalegają w naszych szafach dać drugie życie. Zasady wymiany są proste. Przynosimy do lokalu swoje rzeczy, które możemy prezentować na specjalnie przygotowywanych stosikach w godz. 16:00-18:00. Bezgotówkowo wymieniamy je na inne rzeczy z uczestnikami wydarzenia. Liczbę wymienianych rzeczy uzgadniamy indywidualnie między sobą. Może się to odbyć na zasadzie rzecz za rzecz lub kilka rzeczy za jedną, albo można komuś coś komuś podarować. Pełna dowolność.

W związku ze świętem kobiet stawiamy na wymianę garderoby damskiej, ale nie jest to warunek konieczny. Wymianie podlegają: odzież, obuwie, torebki, nakrycia głowy, szaliki, chusty, biżuteria, wszelkie dodatki. Są pewne warunki: przynosimy rzeczy czyste, w dobrym stanie, nieuszkodzone – takie, które sami jeszcze chcielibyśmy założyć.

Dla uczestników Wiosennego Wietrzenia Szaf mamy kawę, herbatę i słodki poczęstunek. Sami również mogą przynieść własne smakołyki. To okazja do znalezienia ciekawych i oryginalnych elementów garderoby, ale także do miłych rozmów, pogaduszek i nawiązywania nowych znajomości. Na Wiosenne Wietrzenie Szaf wstęp jest bezpłatny!

Przy kawie i herbacie zamieniamy się ubraniami, a potem w nowej garderobie wspólnie idziemy na łyżwy!

Przeczytaj więcej
7.11 Kolacja z udziałem Joanny Przetakiewicz ENK Białystok.
7.11 Kolacja z udziałem Joanny Przetakiewicz ENK Białystok.