47. Trójząb Komediowy w kawiarni FAMA.

Organizator

Białostocki Ośrodek Kultury
Telefon
85 746 13 11
Email
sekretariat@bok.bialystok.pl
Strona WWW
https://bok.bialystok.pl/

Miejsce

Kawiarnia Muzyczna FAMA
Legionowa 5, 15-281 Białystok

Data

22 Paź 2019

Godzina

18:00 - 21:00

Koszt

20 zł - 25 zł

47. Trójząb Komediowy w kawiarni FAMA.

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 47. Trójząb Komediowy!

Informacje od organizatora:

Pierwszy Trójząb po letniej przerwie!

22 października 2019, godz. 18:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5

Bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu imprezy) do kupienia w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie Białostockiego Ośrodka Kultury

Wystąpią:

Luźny Mankiet – komediowe improwizacje sceniczne
Kabaret Czołówka Piekła

Luźny Mankiet to improwizacyjna inicjatywa dwóch byłych członków grupy ŻBIK. Na pytanie „dlaczego Luźny Mankiet?” odpowiadają: – “Bo gramy bez spiny. Kim jesteśmy? Różnie mówią. Tych dwóch najwyższych. Dwugłowe brodate monstrum z Orlenu. Ten śmieszny i ten, co prowadzi. Albo po prostu Michał i Maciek”.

Debiut sceniczny Kabaretu Czołówka Piekła miał miejsce w 2006 roku w Poznaniu. Zespół tworzą cztery osoby, w tym trzech artystów kabaretowych plus osoba obsługująca koncerty od strony technicznej. W występach prócz klasycznych form kabaretowych (skecz, monolog) nie brakuje muzyki. Artyści prezentują humor ciekawy, inteligentny z domieszką absurdu. “Czołówka” jest laureatem wielu prestiżowych konkursów kabaretowych. W 2019 roku zdobyli GRAND PRIX na Przeglądzie Kabaretów PAKA w Krakowie. Na swoim koncie mają liczne występy w TVP 1, TVP 2, TVP ROZRYWKA, TV NOWA czy POLSACIE. Ich najpopularniejsze skecze to między innymi “Ustawka”, “Dietetyk” oraz parodie piosenek które mają milionowe wyświetlenia w YouTube: parodia Kamila Bednarka pt. “Grille” oraz parodia zespołu ENEJ pt. ” Wanna pełna fok”.

Kabaret jest współgospodarzem cyklu wieczorów komediowych POZNAŃ COMEDY SHOW w Scenie na Piętrze oraz PeStKi – Poznańskich Spotkań Kabaretowych w Domu Kultury “Pod Lipami” w Poznaniu. Współtworzy zespół IMPROBRAĆ – grupę poznańskich komików przedstawiających IMPROWIZACJE KABARETOWE. Przez wiele lat współtworzył nieistniejące już wieczory kabaretowe ROJBER w Poznaniu.

Przeczytaj więcej
Viking party 2019
Viking Party 2019 – Międzynarodowy Zlot Motocyklowy