V edycja Street Noise w Białymstoku!

23-24 października odbędzie się 5 edycja Międzynarodowych Zawodów Tanecznych Street Noise.

Poprzednia edycja zawodów tanecznych przyciągnęła zainteresowanych tancerzy zagranicznych z Hiszpanii, Rosji, Ukrainy i Białorusi. Sądzimy, że w tym roku zasięg i zróżnicowanie narodowe wzrośnie, dlatego staramy się zachęcić tancerzy zagranicznych większym zróżnicowaniem wśród Jury.

Zawody odbędą się w klubie Rokoko Cubano w Białymstoku. Głównym partnerem w organizacji zawodów, niezmiennie od 5 lat jest miasto Białystok. 
W tym roku uczestnicy będą rywalizować w trzech kategoriach: HipHop, BBoying i Showcase. 

Program zawodów

23 października

  • 8:45-16:00 Rejestracja
  • 10:00 Rozgrzewka
  • 10:15 Eliminacje Hip Hop 2 vs 2 KIDS
  • 10:45 1/8 Hip Hop 2 vs 2 KIDS
  • 11:15 1/4 Hip Hop 2 vs 2 KIDS
  • 11:30 Showcase KIDS
  • 11:45 Półfinał Hip Hop 2 vs 2 KIDS
  • 11:50 Finał Hip Hop 2 vs 2 KIDS (walka o 1, 2 i 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu wyniku)
  • 12:00 Rozdanie nagród Showcase KIDS
  • 12:15 Eliminacje Hip Hop 2 vs 2 JUNIOR
  • 13:15 1/8 Hip Hop 2 vs 2 JUNIOR
  • 13:45 1/4 Hip Hop 2 vs 2 JUNIOR
  • 14:00 Showcase JUNIOR
  • 14:45 Półfinał Hip Hop 2 vs 2 JUNIOR
  • 15:15 Finał Hip Hop 2 vs 2 JUNIOR (walka o 1, 2 i 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu wyniku)
  • 15:20 Rozdanie nagród Showcase JUNIOR
  • 15:30 Pokaz sędziów
  • 15:40 Showcase EMERYT
  • 15:45 Eliminacje Hip Hop 2 vs 2 OLD
  • 16:45 1/8 Hip Hop 2 vs 2 OLD
  • 17:15 1/4 Hip Hop 2 vs 2 OLD
  • 17:30 Showcase OLD
  • 18:00 Półfinał Hip Hop 2 vs 2 OLD
  • 18:15 Finał Hip Hop 2 vs 2 OLD (walka o 1, 2 i 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu wyniku)
  • 18:45 Rozdanie nagród Showcase OLD

24 października

  • 10:00-13:00 Rejestracja
  • 10:00 Rozgrzewka
  • 10:15 Eliminacje Breaking 2 vs 2 KIDS (walki pokazowe)
  • 10:45 1/8 Breaking 2 vs 2 KIDS
  • 11:15 1/4 Breaking 2 vs 2 KIDS
  • 11:30 Półfinał Breaking 2 vs 2 KIDS
  • 11:45 Finał Breaking 2 vs 2 KIDS (walka o 1, 2, 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu wyniku)
  • 12:00 Eliminacje Breaking 2 vs 2 JUNIOR (walki pokazowe)
  • 12:30 1/8 Breaking 2 vs 2 JUNIOR
  • 13:00 1/4 Breaking 2 vs 2 JUNIOR
  • 13:30 Półfinał Breaking 2 vs 2 JUNIOR
  • 13:45 Finał Breaking 2 vs 2 JUNIOR (walka o 1, 2, 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu wyniku)
  • 14:00 Eliminacje Breaking 2 vs 2 OLD (walki pokazowe)
  • 14:45 1/8 Breaking 2 vs 2 OLD
  • 15:15 1/4 Breaking 2 vs 2 OLD
  • 15:30 Półfinał Breaking 2 vs 2 OLD
  • 16:00 Finał Breaking 2 vs 2 OLD (walka o 1, 2, 3 miejsce – rozdanie nagród po ogłoszeniu wyniku)
  • 16:30 Pokaz sędziów
  • 16:45 Eliminacje w kołach Breaking 1 vs 1 OPEN BATTLE (trójka jury ma po 5 opasek do przyznania, 1 opaskę ma organizator)
  • 17:35 1/8 Breaking OPEN BATTLE
  • 17:55 1/4 Breaking OPEN BATTLE
  • 18:00 Półfinał Breaking OPEN BATTLE
  • 18:15 Finał Breaking OPEN BATTLE
  • 18:30-19:00 Rozdanie nagród

Organizatorami zawodów są: Stowarzyszenie FREEWAY oraz DO IT crew. 

Przeczytaj więcej
Oldschool na propsie
Oldschool Na Propsie – Festiwal grup tanecznych 30+.