aktywniewmiescie.pl

Blog tematyczny o sporcie, zdrowiu i diecie.

Lifestyle

Tradycyjny czy oryginalny pierścionek zaręczynowy? Najgorętsze trendy

Tradycyjny czy oryginalny pierścionek zaręczynowy? Najgorętsze trendy

Kupno pierścionka zaręczynowego to nie lada wyzwanie. Choć są modele ponadczasowe, to jednak warto zastanowić się nad nieco innymi wzorami, które wyglądają równie pięknie, a dodatkowo są modne i wyjątkowe. Jak wybrać oryginalny pierścionek zaręczynowy? Czy lepiej zdecydować się na białe, a może żółte złoto?

Wyjątkowy i oryginalny pierścionek zaręczynowy

Dzień zaręczyn jest szczególnym wydarzeniem w życiu dwóch osób, które się kochają i chcą spędzić wspólnie życie. Najważniejszym symbolem tego wydarzenia jest oczywiście pierścionek zaręczynowy, który zdobi palec kobiety do końca życia. Choć po zaręczynach jest ślub i na palec zostaje włożona obrączka, to jednak pierścionek jest równie ważny i nie ściąga się go nigdy. Z tego względu powinien być to oryginalny pierścionek zaręczynowy, który będzie symbolizować miłość, szacunek i szczęście.

Pierścionek zaręczynowy z białego czy żółtego złota?

Najczęściej wybierany jest pierścionek zaręczynowy ze złota. Można oczywiście zdecydować się na inny metal, jednak złoto jest najtrwalsze, uniwersalne i ponadczasowe. Decyzja najczęściej dotyczy wyboru koloru złota. Od zawsze modne były pierścionki zaręczynowe z żółtego złota, ale od paru lat dużą popularnością cieszy się białe złoto. Wygląda ono nieco subtelniej i delikatniej, a wiele pań uwielbia biżuterię z białego złota. W kwestii wyboru decyzję należy podjąć samodzielnie. Zarówno żółte złoto, jak i białe to doskonały wybór na oryginalny pierścionek zaręczynowy.

Pierścionek z diamentem, szmaragdem, a może rubinem?

Klasyczny pierścionek zaręczynowy jest wykonany z żółtego złota, jest delikatny i oczywiście jest z diamentem. Jednak wiele osób szuka oryginalnych modeli, które wyróżniają się czymś i przykuwają uwagę. Jeśli ktoś chce wybrać oryginalny pierścionek zaręczynowy, to powinien zdecydować się na inny kamień szlachetny. Czerwony rubin polecany jest dla pań, które lubią biżuterię rzucającą się w oczy. Szmaragd symbolizuje nadzieję i wielkie uczucie i wygląda również wyśmienicie. Wśród popularnych kamieni stosowanych w pierścionkach zaręczynowych są także agat, szafir i ametyst. Szczególnie na duży wybór ciekawych modeli można liczyć u jubilera online.

Niepowtarzalny pierścionek zaręczynowy dla ukochanej

To mężczyzna najczęściej samodzielnie wybiera pierścionek, choć wcześniej jego wybranka delikatnie podpowiada, który model jej się najbardziej podoba. Na pewno pierścionek zaręczynowy jest bardzo ważny i powinien być wybrany z sercem. Jest to symbol miłości i głębokiego uczucia, które chce się pokazać całemu światu. Wybierając oryginalny pierścionek zaręczynowy, oznajmia się światu, że ta miłość jest nieskazitelna, wieczna i prawdziwa.

Czy warto kupić pierścionek zaręczynowy online?

Wiele osób obawia się kupna biżuterii online, choć nie ma ku temu przesłanek. Jubiler online oferuje bezpieczne i wygodne zakupy przez całą dobę. Można liczyć na fachowe doradztwo i pomoc. Ceny także zachęcają do skorzystania z takiej okazji, a dodatkowo wybór jest znacznie większy niż w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij