LIVE – wyniki Ninja Challenge!

Ostatnia aktualizacja:

Wyniki zawodów będą na bieżąco uzupełniane w tym artykule po zakończeniu zmagań każdej grupy eliminacyjnej. Osoby które zakwalifikują się do Wielkiego Finału zostaną powiadomione telefonicznie.

Do finału wchodzą… 🙂

W kategorii męskiej mamy 3 osoby ex aequo na miejscu 6 tak, więc wystąpi 8. panów.

Numer startowyImięNazwiskoWynik
011JACEKMALISZ55
051WOJCIECHCAŁA55
055KAROLJABŁOŃSKI55
074KAMILWISKI55
114ARTURRAFAŁKO55
066KAMILMATWIEJUK54
099ANDRZEJCHRAPOWICKI54
105ŁUKASZGIERSBERG54

W kategorii żeńskiej:

Numer startowyImięNazwiskoWynik
083PATRYCJALEWANDOWSKA51
015KAROLINAKONOPKA50
057JULIAKACZMARCZYK50
059ILONAKORNACKA44
069MONIKAPIETYSZUK35
110MARIAKUNDZICZ28

Wyniki konkursu Airbike:

Numer startowyImięNazwiskoWynik
080JOANNAKARDASZ668
045MACIEJTROCHIM1769

Grupa 1 9:00-10:30

Numer startowyImię NazwiskoWynik
001HUBERTCAN16
002MAGDALENAFALKOWSKA
003JUSTYNAGAWROŃSKA7
004RAFAŁHERBUT34
005PIOTR KONDRACIUK22
006 ANDRZEJ KONDRACIUK24
007 ANETA KOWALSKA14
008 PATRYK PIECIUKIEWICZ30
009 ŁUKASZ RABAN47
010 PIOTR ROGALSKI
011 JACEK MALISZ55
012 KONRAD WOJNO43
013ANDRZEJTOMASZUK15
014KONRADKOC42
015KAROLINAKONOPKA50
062MICHAŁKRUSZEWSKI53
067JANMROCZKO4
018MACIEJHAŁACZKIEWICZ53

Grupa 2 11:00-12:30

Numer startowy Imię NazwiskoWynik
026ADAM ŚLIŻEWSKI18
027 MATEUSZ BERESZCZUK34
028 MICHAŁ CHROBAK44
029 MAGDALENA FILIPEK21
030 TOMASZ JASIUK5
031 TOMASZ KARPIUK38
032 AREK KARTASZOW34
033 KRZYSZTOF KASJANIUK38
034 PATRYK KOMAR12
035 CEZARY KOPRAS29
036 RAFAŁ LEWANDOWSKI18
037 ŁUKASZ LITWIEJKO41
038 MATEUSZ PAWLAK23
039 MICHAŁ PIEKUTOWSKI11
040 PATRYK RADZISZEWSKI
041 KAMIL RYDZEWSKI44
042 KRZYSZTOF RYDZEWSKI32
043 PIOTR SAFROŃCZYK40
044 AGNIESZKA SKIEPKO1
045 MACIEJ TROCHIM19
046 MATEUSZ TURECKI
047 BARTOSZ ZIÓŁKOWSKI41
048 KAROLINA ZOŃ14
049 MARCIN ZUBRYCKI18
050ERYKSUCHOCKI32

Grupa 3 13:00-14:30

Numer startowyImięNazwiskoWynik
051 WOJCIECH CAŁA55
052 KRZYSZTOF CHROBAK
053 MICHAŁ DARGIEWICZ37
054 MATEUSZ GOŁOWCZYC
055 KAROL JABŁOŃSKI55
056 DANIEL JASIEL
057 JULIA KACZMARCZYK50
058 MAREK KIERDELEWICZ32
059 ILONA KORNACKA44
060 PRZEMYSŁAW KOZŁOWSKI47
061 JAN KROPIWNICKI53
063 RAFAŁ KUKLIŃSKI51
064 PIOTR LEWCZUK42
065 DANIEL MAJEWSKI50
066 KAMIL MATWIEJUK54
068 BARTEK PIŚMIENNY38
069 MONIKA PIETYSZUK35
070 GRZEGORZ SAWICKI12
071 RAFAŁ STASZKIEWICZ35
072 CHRISTIAN STØLEN37
073 MATEUSZ TROC31
074 KAMIL WISKI55
075 ARKADIUSZ ZOŃ51
095JERZYMACEWICZ48
098MICHAŁŁAPIŃSKI34

Grupa 4 15:00-16:30

Numer startowyImięNazwiskoWynik
076KRZYSZTOFCYLWIK1
079KRZYSZTOFFRONCKIEL39
080JOANNAKARDASZ8
082ANNAKULA
083PATRYCJALEWANDOWSKA51
084MARCINPRUSIEL20
085WOJTEKORNOWSKI51
086MARTYNASAWICKA18
087JOANNASMYK14
088IGORSTASIEWICZ14
089RAFAŁTOMCZUK19
090PAWEŁZABIELSKI15
091PAWEŁZADYKOWICZ28
092JULIUSZZARĘBA
099ANDRZEJCHRAPOWICKI54

Grupa 5 17:00-18:30

Numer startowyImięNazwiskoWynik
101KAROLŚWIETLIKOWSKI34
102DARIUSZ`BOCHEN31
103BARBARADRABENT15
104RAFAŁGARBOWSKI9
105ŁUKASZGIERSBERG54
106KAROLJÓŹWICKI40
107MARCINKALINKO
108KRZYSZTOFKONOBROCKI43
109JAKUBKORECKI48
110MARIAKUNDZICZ28
111MARCINKWIATKOWSKI
112WOJCIECHMIRKOWICZ37
113ANNAOZOROWSKA14
114ARTURRAFAŁKO55
115MARCINSZANIAWSKI31
116KAMILSZESTOWICKI
117DAWIDSZUBZDA28
118DMITRIZIOLKOVSKIY38
121KRYSTIANJURKOWSKI3
077WOJCIECHDĄBROWSKI2
081GRZEGORZKLIMOWSKI21
122ALEKSANDRABRZESZCZYŃSKA
094 AMELIA ZARĘBA15
052KRZYSZTOFCHROBAK28
119KRZYSZTOF KOŁŁĄTAJ12
092JULIUSZZARĘBA19
120ADAM KOŁŁĄTAJ37
Przeczytaj więcej
Chorten Boxing Show III - Wyniki i Zdjęcia.
Chorten Boxing Show III – Wyniki i Zdjęcia.