aktywniewmiescie.pl

Blog tematyczny o sporcie, zdrowiu i diecie.

Lifestyle

Mazury — pakiety na ferie w luksusowym hotelu SPA 

Mazury — pakiety na ferie w luksusowym hotelu SPA 

Ferie to znakomita okazja, aby zorganizować zimowy wyjazd i spędzić czas z dziećmi, odpoczywając od codziennych zajęć. Już dzisiaj warto podjąć decyzję, gdzie pojechać z rodziną i zarezerwować dla siebie oraz bliskich wygodny pakiet zimowy. Mazury stwarzają idealne warunki do zabawy i relaksu w luksusowych wnętrzach hotelu ze strefą SPA.  

Atrakcyjny pakiet — ferie Mazury 

W ferie zimowe Mazury przyciągają miłośników aktywnego wypoczynku. Szybko mija czas spędzany wspólnie z rodziną w luksusowym hotelu. Tym bardziej że program jest pełen rozmaitych animacji dla dzieci i dorosłych. Jeżeli chcesz spędzić zimowe ferie z dziećmi i odpocząć, wówczas zarezerwuj już dziś ferie na Mazurach. Organizator zapewnia gościom wyjątkowe atrakcje, przygotowane specjalnie pod kątem potrzeb rodzin z dziećmi, a wśród nich znajdują się m.in.: 

  • Zajęcia ruchowe na basenie;

  • Treningi w sali fitness oraz na świeżym powietrzu;

  • Warsztaty artystyczne i zajęcia plastyczne dla dzieci;

  • Dobranocki dla najmłodszych;

  • Seanse filmowe;

  • Wieczory z muzyką na żywo;

  • Rozgrzewające seanse w saunie. 

Doskonale zorganizowane ferie na Mazurach przyniosą uczestnikom niezapomniane wspomnienia! 

Doskonały hotel na ferie na Mazurach

Dla gości mających do dyspozycji luksusowy hotel na ferie na Mazurach pogoda za oknem odgrywa drugoplanowe znaczenie. To prawda, że aura nie zawsze sprzyja aktywnościom na zewnątrz, mimo to nie będziecie się nudzić. Co ciekawe, na dzieci czekają zorganizowane zajęcia, które rozwijają kreatywność i równocześnie dają możliwość wyszaleć się podczas wspólnych zabaw. Z pewnością warto skorzystać z atrakcji, przygotowanych przez hotel, a także troskliwej opieki, jaką organizator zapewnia najmłodszych uczestnikom ferii na Mazurach. Podkreślić trzeba, że goście mają zapewnioną najwyższą jakość świadczonych usług. Ze szczególną starannością dobierani są opiekunowie prowadzący dziecięce zajęcia ruchowe, artystyczne i plastyczne. Podczas gdy dzieci będą dawać upust swojej energii z rówieśnikami, dorośli bez obaw oddadzą się przyjemności korzystania z sauny i zabiegów pielęgnacyjnych w hotelowym SPA.  

Jak spędzać czas w ferie na Mazurach? 

Piękne polskie Mazury i pakiety na ferie to gotowy pomysł na zimowy wypoczynek dla całej rodziny. Na Mazurach w okresie ferii istnieją wymarzone warunki uprawiania żeglarstwa lodowego. Naturalne akweny wodne Krainy Tysiąca Jezior pokryte są lodem i nie brakuje zimowego wiatru, by napędzać żagle zapaleńców. Kolejna atrakcja na Mazurach to morsowanie w jeziorze, a jeszcze inna — wędkarstwo podlodowe. Jeśli chodzi o rodzinny wypoczynek, podczas ferii zimowych przygotowane będą trasy do uprawiania narciarstwa biegowego. To znakomita forma aktywności fizycznej dla dorosłych i dzieci. W szkółkach narciarstwa biegowego będzie można podszkolić umiejętności. Jeżeli warunki pogodowe dopiszą i spadnie wystarczająca ilość śniegu, warto zabrać dzieci na sanki i wziąć udział całą rodziną w kuligu. 

Rezerwuj Mazury — pakiety na ferie 

Ferie zimowe na Mazurach to niezapomniana przygoda dla całej rodziny! Miło spędzić zimę w miejscu, które zapewnia moc atrakcji w programie animacyjnym. Tym bardziej że na gości hotelowej restauracji czekają wyjątkowe kulinarne doznania. W pakiecie znajdują się trzydaniowe kolacje à la carte w restauracji dla osób dorosłych oraz dwudaniowe kolacje dla dzieci (pakiet nie obejmuje napojów). Unikatową atrakcją na zimę są rozgrzewające seanse saunowe. Dzięki saunie można podreperować zdrowie i nabrać odporności na kolejne zimowe miesiące. Relaksujące zabiegi pielęgnacyjne w nowoczesnym SPA i zapierające dech widoki na naturę dostarczają niepowtarzalnych doznań. 

Wspólnie spędzony czas z bliskimi i odpoczynek, to najcenniejsze co możesz podarować swojej rodzinie. Warto jednak z wyprzedzeniem zadzwonić lub zarezerwować pobyt w systemie rezerwacji online, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a terminy ferii zimowych zbliżają się szybko. 

Artykuł sponsorowany

Udostępnij